انتخاب چاپگر کارت شناسایی

برند انگلیسی Magicard

کارت شناسایی

مقررات امنیتی و شناسایی هر سازمان منحصر به فرد است . در نتیجه چاپگر کارت شناسایی که انتخاب می کنید باید مطابق با نیازهایتان باشد و بتواند انتظاراتتان در آینده را برآورده سازد.

بنابراین چگونه می توان گزینه های خود را از تعداد بیشماری از سیستم های چاپگر کارت شناسایی موجود در بازار محدود کرد؟ پاسخ شما به 3 سوال زیر راهنمایی برای انتخاب بهترین گزینه برای تأمین نیازهای شما را در اختیارتان قرار می دهد.

برند انگلیسی Magicard

چه تعداد کارت چاپ می کنید؟

چاپ چند کارت در روز را پیش بینی می کنید؟ اگر فقط تعداد کمی باشد ، مثلاً کمتر از 100 کارت در روز ، می توانید یک چاپگر ارزان قیمت انتخاب کنید که همه ی ویژگی های پیشرفته ی مدل های با قیمت بالاتر را نداشته باشد ، اما همچنان شما را به اهدافتان برای چاپ کارت مورد نظرتان برساند.

مدل های دیگری که یک پله بالاتر از این محدوده هستند ، می توانند روزانه چاپ 100 تا 500 کارت را مدیریت کنند و همچنین امکان انتخاب های بیشتری مانند چاپ دو طرفه و رنگی را فراهم کنند.

سرانجام ، سیستم های ممتازی برای کاربردهایی که به بیش از 500 کارت در روز با نیازهای امنیتی بالا نیاز دارند ، وجود دارد. و در راس سیستم های چاپگر کارت شناسایی ، راه حل های سازمانی وجود دارد که قابل اطمینان ترین چاپگرهای کارت شناسایی با کارایی بالا در بازار هستند. این چاپگرهای صنعتی می توانند حجم و محیط چاپی سخت و طاقت فرسا را نیز تحمل کنند.

چه ویژگی هایی برای کار شما مهم است؟

در مرحله بعدی باید تعیین کنید که برای اطمینان از اینکه سیستم انتخابی شما می تواند نیازهای شما برای کارت شناسایی را برآورده کند و یا از آن فراتر رود ، به چه ویژگی هایی نیاز خواهید داشت.

باید در نظر بگیرید که به چاپ یک رو نیاز دارید یا دو رو. اگر قصد دارید از هر دو طرف کارت شناسایی خود برای اطلاعات و اهداف امنیتی استفاده کنید ، باید یک چاپگر با چاپ دورو انتخاب نمایید.

آیا شما به صورت تمام رنگی چاپ می کنید یا تک رنگ ؟ اگر کارت های تمام رنگی می خواهید ، باید چاپگری را انتخاب کنید که بتواند آنها را چاپ کند.

سرانجام ، آیا می خواهید روی کارت های خود رمزگذاری کنید؟ این شامل نوارهای مغناطیسی ، بارکد ، کد QR یا سایر فناوری های کارت شناسایی است که به شما امکان می دهد اطلاعات را اضافه کنید و داده ها را بر روی کارت های خود ذخیره کنید. اگر قصد اسکن کارت های شناسایی خود را دارید ، باید یک چاپگر با گزینه رمزگذار انتخاب نمایید تا به شما امکان دهد این قابلیت را اضافه کنید.

به چه کیفیت و دوامی نیاز دارید؟

اگر به یک کارت شناسایی بسیار حرفه ای و با کیفیت نیاز دارید که نشان دهنده شرکت شما در بهترین حالت ممکن باشد ، ممکن است یک چاپگر انتقال معکوس را به جای چاپگر مستقیم به کارت انتخاب کنید. چاپگرهای انتقال مجدد از روی کارت ، لبه به لبه چاپ می شوند ، در حالی که چاپگرهای مستقیم به کارت ، یک مرز سفید در اطراف کارت ها دارند.

اگر دوام کارت برایتان بسیار مهم است ، چاپگری با یک ماژول چند لایه انتخاب کنید که کارت های شناسایی شما را به عنوان بخشی از روند چاپ لمینیت می کند. این کار باعث افزایش طول عمر کارت های شناسایی شما می شود.

برند انگلیسی Magicard

مراحل بعدی شما چیست؟

با در دست داشتن پاسخ این سوالات ، تلفن را بردارید و با شرکت بین المللی تهران فراژه تماس بگیرید. متخصصان ما به صدها مشتری کمک کرده اند تا راه حل مناسب برای نیازهای امنیتی خود را پیدا کنند.

پاسخ شما به سه سوال فوق و تخصص ما در زمینه امنیت ، طراحی و ملاحظات بودجه با هم ترکیب شده و یک راه حل جامع ایجاد می کند که نیازهای فعلی و خواسته های آینده شما را برآورده سازد.

برند انگلیسی Magicard انواع چاپگرهای صدور کارت شناسایی PVC را در انواع مختلف عرضه می کند.

Call Now Button