هفت مرحله برای موفقیت در چاپ کارت شناسایی

چاپ-کارت-شناسایی

کارت شناسایی

تعداد زیادی سیستم کارت شناسایی در دسترس است و انتخاب بین همه ی این ها کاری طاقت فرساست. وقتی با این همه انتخاب روبرو شدید چگونه می توانید آنچه را که نیاز خاص شما را برطرف می کند پیدا کنید؟ در اینجا هفت مورد آورده شده است که به شما کمک می کند مناسب ترین سیستم چاپ کارت را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

مواردی که در پکیج گنجانده شده را بررسی کنید

در سیستم چاپ کارت شناسایی ، “چاپگر” بارزترین کالایی است که شما باید خریداری کنید اما احتمالاً تنها مورد نیست. شما همچنین باید به دوربینی که می خواهید با چاپگر کار کنید همراه با نرم افزار ID که برای طراحی استفاده می کنید و همچنین برخی از لوازم مانند ریبون و کارت های PVC ، فکر کنید. هنگام مقایسه سیستم های چاپ کارت شناسایی ، همیشه مهم است بررسی کنید که چیزهایی که نیاز دارید در پکیج موجود است یا خیر. اگر متوجه شدید که چیزی استاندارد در آن لحاظ نشده است ، می توانید هزینه اضافه کردن آن به قیمت پایه را محاسبه کنید و ببینید که می صرفد یا خیر.

به نرم افزار مورد نیاز خود فکر کنید

نرم افزار شما یک جز اساسی در سیستم چاپ کارت شناسایی انتخابی شماست. شما باید در نظر بگیرید که آیا چاپگر شما با نرم افزار مد نظر سازگار است و نحوه پیکربندی آن نرم افزار چگونه است. عملکرد صحیح کارت های شناسایی شما نه تنها به کلمات چاپ شده روی کارت بلکه به داده های کارت و چگونگی خواندن آنها بستگی دارد. این اطلاعات می تواند در کارت موجود باشد یا از یک پایگاه داده تهیه شده و با استفاده از نرم افزار آورده شود ، بنابراین ضروری است که همه چیز به درستی با هم کار کنند تا یک سیستم کامل داشته باشید.

 

 

نرم-افزار

در مورد نحوه اتصالات سیستم خود فکر کنید

دوربین شما احتمالاً از طریق کابل USB به چاپگر متصل می شود ، اما چاپگر شما چگونه به شبکه متصل می شود؟ می توانید از کابل USB استفاده کنید ، اما این همیشه یک گزینه عملی نیست ، به ویژه اگر سیستم چاپ کارت شما در هر زمان نیاز به جا به جایی داشته باشد یا دور از اتصال شبکه باشد. اگر نمی توانید از داشتن همیشگی اتصال فیزیکی شبکه مطمئن باشید ، توانایی سیستم شما برای استفاده از اتصال اترنت بسیار حیاتی است.

بین چاپ یک رو یا دو رو تصمیم بگیرید

خرید سیستم چاپ کارت شناسایی بر اساس نیازهای فوری شما بدون در نظر گرفتن تغییراتی که ممکن است در آینده ایجاد کنید ، وسوسه انگیز است. چاپگر کارت شناسایی ، یک سرمایه گذاری است که باید برای استفاده از آن در سالهای زیادی برنامه ریزی کنید بنابراین مهم است که خرید شما با تغییرات سیستم کاری شما در آینده تغییر نکند. در حالی که نیازهای فوری شما ممکن است فقط به کارتهای ساده یک رو نیاز داشته باشد ، اما برای رشد آینده چه برنامه ای دارید؟ آیا می خواهید یک نوار مغناطیسی یا یک تراشه الکترونیکی روی آن بگذاریذ تا اطلاعات بیشتری ذخیره شود؟ آیا می خواهید به راحتی در دو طرف کارت چاپ کنید؟ همیشه بهتر است یک چاپگر خریداری کنید که برای بلند مدت مناسب باشد یا حداقل قابلیت ارتقا داشته باشد. اشتباه نکنید که فکر می کنید می توانید یک چاپگر یک طرفه بخرید و کارت را به صورت دستی برگردانید و در طرف دیگر آن چاپ کنید. ورق زدن کارتها بندرت کارساز است و می تواند منجر به خراب شدن عکس ها و حتی صدمه زدن به هد پرینت شود. بهتر است چاپگر مناسبی برای نیازهای خود خریداری نمایید.

حجم تولید کارت ها را محاسبه کنید

تعداد کارت هایی که می توان چاپ کرد و مدت زمان چاپ آنها یکی از نکات کلیدی در مورد هر سیستم است. چاپگرهای کارت شناسایی از نظر کارت هایی که می توانند به سرعت تولید کنند ، تفاوت چشمگیری دارند ، بنابراین با دقت در نظر بگیرید که به چاپ چه تعداد کارت و در عرض چه مدت نیاز دارید. همیشه ارزان ترین سیستم انتخاب نمی شود چرا که اگر نتواند با میزان کار مورد نیاز شما مطابقت داشته باشد ، احتمال خراب شدن چاپگر زیر فشار کار بالا می رود و در نهایت منجر به تعمیرات با هزینه ی بالا می شود. اگر می خواهید تعداد زیادی کارت همزمان چاپ کنید ، همراه با سرعت چاپگر باید اندازه قیف ها را نیز در نظر بگیرید زیرا ظرفیت قیف های ورودی و خروجی مدت زمانی را که می توانید چاپگر را بدون مراقبت ترک کنید ، تعیین می کند.

طول عمر کارت های خود را در نظر بگیرید

هنگام برنامه ریزی سیستم چاپ کارت خود ، باید در نظر بگیرید که دوام کارت های شما چقدر است. اگر کارت های شناسایی شما فقط طول عمر محدودی دارند ، دیگر نگران ماندگاری کارت ها نخواهید بود اما اگر انتظار دارید کارت های شناسایی چاپی شما بیش از 3-5 سال بدون تعویض کار کنند و یا می خواهید کارتها به طور منظم از طریق کارت خوان کشیده شوند، لازم است به دنبال سیستم های چاپگری باشید که شامل گزینه هایی مانند لمینیت برای افزایش طول عمر کارت است.

 

چاپ-یک-رو-یا-دو

از امنیت سیستم چاپ کارت اطمینان  حاصل کنید

کارت های شناسایی ساده برای بازرسی بصری فقط به یک سطح امنیت نیاز دارند در حالی که کارت های دسترسی باید از امنیت بیشتری برخوردار باشد. طیف وسیعی از گزینه های امنیتی وجود دارد که می توانید برای کارت های شناسایی خود در نظر بگیرید اما همه آنها به خرید نوع مناسب سیستم چاپ کارت بستگی دارد.

هنگامی که به امنیت کارت های خود فکر می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که کارت ها ضد دستکاری هستند ، اما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که فقط افراد مجاز به چاپگر دسترسی دارند ، بنابراین ویژگی هایی مانند حفاظت از رمز عبور و دسترسی ریبون قفل شده همچنین باید در لیست اولویت های شما باشد.

با در نظر گرفتن دقیق هر یک از این نکات ، شما می توانید سیستم چاپ کارت شناسایی مناسب برای سازمان خود را پیدا کنید.

 

 

Call Now Button