معرفی نرم افزار چاپ کارت CardPresso

CardPresso

نرم افزار صدور کارت card presso از جمله نرم افزارهای مطرح و شناخته شده در سطح جهان است که در سال های اخیر با بروزرسانی های متوالی و طراحی ساده توانسته گوی سبقت را از دیگر رقبای خود برباید و سهم زیادی از متقاضیان نرم افزارهای صدور کارت را در سطح جهان برای خود بردارد. این نرم افزار محصول کشور پرتغال است و در سال های گذشته وارد کشور شده و شرکت بین المللی تهران فراژه، نمایندگی رسمی آن را در اختیار گرفته است، به همین منظور و به درخواست این شرکت زبان فارسی نیز به زبان های این نرم افزار اضافه شده است.

طراحی ساده و کاربر پسند در کنار نوآوری های خلاقانه در این نرم افزار باعث ایجاد محبوبیت دو چندان در بین کاربران ایرانی شده است که تا کنون از این نرم افزار استفاده کرده اند. نرم افزار Cardpresso  به شکلی طراحی شده که حتی کاربرانی که دانش و علم اندکی به نرم افزارهای گرافیکی و چاپ دارند نیز میتوانند با آموزش کوتاه از آن به راحتی استفاده کنند.

 

CardPresso

 

 

لازم به ذکر که نسخه کامل این نرم افزار در سایت شرکت Cardpresso قابل دریافت است و میتوان آن را نصب و تست کرد، اما در نهایت برای چاپ طراحی خود بدون درج واترمارک دمو، لازم به خریداری قفل نرم افزاری این شرکت است که به شکل یک دانگل سخت افزاری  و به صورت USB  است.

این نرم افزار همانطور که گفته شد دارای یک قطعه سخت افزاری می باشد که بصورت دانگل (USB ) به کامپیوتر وصل میگردد و نباید از آن جدا شود بطوریکه اگر جدا شود و یا گم شود دیگر قادر به استفاده از نرم افزار نخواهیم بود.

نرم افزار Cardpresso در پنج نسخه طراحی شده که هر شخص، شرکت و یا ارگان با توجه به نیاز خود میتواند یکی از آن ها را انتخاب و خریداری کند، مشخصات و ویژگی های هر نسخه در زیر شرح داده شده است.

 

 

انواع مختلف این نرم افزار

XXS

  • با ویژگی های پایه طراحی و چاپ کارت با استفاده از قالب های از پیش تعریف شده، بارکدهای یک بعدی، WIA/TWAIN و DirectShow و همچنین رمزگذاری مغناطیسی همراه است

2XS

  • از جمله ویژگی های دیگر، اتصال پایگاه داده .XLS، .XLSX، CSV. و TXT، نمای پایگاه داده و پیوند تصویر به فیلد DB را اضافه می کند.

XM 

  • از جمله ویژگی های دیگر، اتصال محلی MS Access، عکس در پایگاه داده، ابزار FaceCrop برای تشخیص چهره، بارکدهای دو بعدی و پلاگین Smartcard را اضافه می کند.

XL

  • اتصال ODBC، رمزگذاری مستقیم غیر تماسی RFID، طرح های چند لایه کارت ، چاپ شرطی، گزارش عملیات و بسیاری موارد دیگر را اضافه می کند.

XXL

  • ویژگی های پیشرفته ای مانند DESFire، Web Print (سرور چاپ وب) ، و مجوز Net تا 16 کامپیوتر را اضافه می کند.

 

CardPresso

CARDPRESSO XXS

نرم افزار کارت شناسایی CardPresso ابزاری عالی برای تولید کارت شناسایی حرفه ای شما به روشی کاربر پسند است که به گونه ای طراحی شده است که بهترین عملکرد را با پایگاه داده های بزرگ با یا بدون عکس داشته باشد.

با استفاده از قالب‌های از پیش تعریف‌شده و کتابخانه کلیپ‌پارت، کارت‌های شگفت‌انگیز ایجاد کنید، همچنین در اشکال متعدد برای طراحی آسان کارت موجود است.

CardPresso به 11 زبان ترجمه شده و از یونیکد از سطح ابتدایی تا بالاترین نسخه پشتیبانی می کند. با XXS با ویژگی های اولیه طراحی و چاپ کارت با استفاده از الگوهای از پیش تعریف شده، بارکدهای 1D، WIA/TWAIN و نمایش مستقیم و همچنین رمزگذاری مغناطیسی شروع کنید. از ویژگی منحصر به فرد Edit View برای ورود به پایگاه داده تا 10 رکورد استفاده کنید، راه حل ایده آل برای شرکت های کوچک.

ویرایشگر تصویر داخلی به شما امکان می دهد عکس های خود را با کنترل کنتراست، روشنایی، تعادل رنگ، تبدیل تک رنگ و بسیاری موارد دیگر دستکاری کنید. با این نسخه می توانید به صورت پشت و رو و همچنین دسته‌ای چاپ کنید، از منابع داخلی برای ایجاد کارت‌هایی با شمارنده‌های جهانی و ورودی‌های صفحه‌کلید استفاده کنید.

 

CARDPRESSO XS

XS، در میان سایر ویژگی‌ها، اتصال پایگاه داده .XLS، .XLSX، .CSV و .TXT را اضافه می‌کند تا بتوانید از پایگاه داده موجود خود استفاده کنید و از مزایای چاپ کارت‌ها در یک توالی دسته‌ای بهره ببرید.

نمای پایگاه داده برای دستکاری رکورد به رکورد و داشتن نمای کلی از همه رکوردها در دسترس است. ویژگی Link Image to DB به شما امکان می دهد یک فیلد پایگاه داده را به تصویری از دیسک خود پیوند دهید که آن را در ناحیه کارت نشان می دهد، یک ویژگی آسان برای دستکاری فایل های Excel و CSV با تصاویر کاربران شما.

سوابق را بیابید و با استفاده از بخش Find Records آنها را چاپ کنید و سرعت مرور رکوردها و جستجو را افزایش دهید.

 

 

CARDPRESSO XM

نرم افزار کارت شناسایی CardPresso ابزار نهایی برای تولید کارت شناسایی حرفه ای شما به روشی کاربر پسند است که به گونه ای طراحی شده است که بهترین عملکرد را با پایگاه های داده بزرگ با و بدون عکس داشته باشد، همچنین شامل پشتیبانی بومی برای XLS، XLSX، CSV، TXT و اتصالات MS Access می شود.

با استفاده از قالب‌های از پیش تعریف‌شده و کتابخانه کلیپ‌پارت، همچنین اشکال متعددی برای طرح‌بندی کارت‌های طراحی آسان، کارت‌های شگفت‌انگیزی ایجاد کنید. XM، در میان سایر ویژگی‌ها، اتصال محلی MS Access را اضافه می‌کند که از عکس‌ها در پایگاه داده پشتیبانی می‌کند، از پایگاه داده موجود خود با عکس‌های کارمندان استفاده کنید و مستقیماً از آن در CardPresso استفاده کنید.

بدون نیاز به پلاگین یا ابزار اضافی از ابزار داخلی Face Crop برای تشخیص چهره و برش چهره، برای دستیابی به بهترین نتیجه در دستکاری عکس استفاده کنید. بارکدهای دو بعدی را با داده های منبع ثابت یا متغیر ایجاد و پیکربندی کنید. کد QR و PDF417 در طیف گسترده ای از بارکدها پشتیبانی می شود.

از پلاگین خارجی خود برای رمزگذاری کارت های هوشمند استفاده کنید، CardPresso یک منطقه رمزگذاری را فراهم می کند که در آن می توانید از یک اسکریپت برای برنامه رمزگذاری خود استفاده کنید.

 

 

CardPresso

CARDPRESSO XL

XL اتصال ODBC، رمزگذاری غیر تماسی RFID، طرح های چند لایه کارت ، چاپ شرطی، گزارش عملیات و بسیاری موارد دیگر را اضافه می کند! با نسخه XL می توانید با استفاده از اتصال ODBC به پایگاه های داده از راه دور متصل شوید، از یک نرم افزار حرفه ای با اتصال به پایگاه داده شرکتی برای تولید کارت ها استفاده کنید.

رمزگذاری غیر تماسی با استفاده از رایج‌ترین فناوری‌ها مانند Mifare تا پیچیده‌ترین آن‌ها مانند JCOP، همه رمزگذارهای PC/SC پشتیبانی می‌شوند تا یکپارچگی با مهمترین ابزارهای بازار را برای شما فراهم کنند.

طرح‌های کارت‌های چندلایه‌ای همراه با چاپ مشروط به شما امکان می‌دهد تا عملیات چاپ را بر اساس فیلدهای پایگاه داده سرعت ببخشید، طرح‌های مختلف کارت را بسته به مقدار پیکربندی شده در فیلدهای پایگاه داده چاپ کنید. نیازی به صدور کارهای چاپ جداگانه نیست، فقط یک بار آن را ارسال کنید و CardPresso کارت ها را مطابق با آن چاپ خواهد کرد.

گزارش عملیات و مدیریت کاربران برای کنترل برنامه و فعالیت چاپ، از این بخش برای بررسی فعالیت کاربران از جمله تعداد کارت های چاپ شده و همچنین هنگام چاپ استفاده کنید.

 

 

CARDPRESSO XXL

XXL ویژگی های پیشرفته ای مانند DES Fire، Web Print Server و Net License تا 16 رایانه شخصی را اضافه می کند. نسخه XXL برای استفاده از شبکه پیشرفته و شرکتی ساخته شده است. اگر در مورد مشاغل متوسط ​​تا بزرگ صحبت می کنیم، نسخه XXL راه حل است.

این نسخه به 16 ایستگاه کاری اجازه می دهد تا کار کنند و پایگاه داده را از طریق شبکه به اشتراک بگذارند.

شما می توانید محصولات اصل را در فروشگاه اینترنتی یریآل همراه با گارانتی بین المللی با خیالی آسوده تهیه نمایید. راه ارتباطی ما با شما تلفن 02188541560 و یا ایمیل info@yerial.com

ترجمه : تیم ترجمه یریآل

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
Call Now Button