نکات استریمینگ برای حرفه ای شدن

online streaming

استریم آنلاین

در مقاله قبل به اصول اولیه برای شروع کار استریمینگ پرداختیم. اکنون که از تمام مراحل آماده سازی مطلع شدید ، می خواهیم نکاتی در مورد استریمینگ مستقیم به شما ارائه دهیم تا در کمترین زمان حرفه ای شوید. اکثر استریمرهای موفق موارد مشترکی دارند، که ما برخی از آن ها را در این مقاله آرده ایم.

 

 اطمینان حاصل کنید که جلوی دوربین اعتماد به نفس دارید

استریمرهای مورد علاقه خود را مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید. تعجب آور نیست که آنها آرام و مسلط به نظر می رسند. یکی از قابل اطمینان ترین (در عین حال کند) راه های کسب چنین اعتماد به نفسی ، تجربه است. هرچه زمان بیشتری را برای انجام کاری صرف کنید ، اعتماد به نفس بیشتری در آن پیدا می کنید. با این وجود می توانید با یک ترفند ساده کمی این روند را تسریع کنید. تا جای ممکن راحت بنشینید ، شانه ها را عقب نگه دارید ، گردن خود را شل کنید و حالت خود را صاف نگه دارید. سعی کنید هر بار 15 تا 30 دقیقه آن طور بنشینید تا تفاوت را سریع احساس کنید.

.

 

online streaming

 

.

با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

یکی از مهمترین دلایلی که مردم از تماشای ویدئوهای زنده لذت می برند این است که می توانند مستقیماً با پخش کننده ها ارتباط برقرار کنند. اکنون که یاد گرفتید چگونه اعتماد به نفس داشته باشید ، فراموش نکنید که مخاطبان خود را درگیر کنید. فقط تصور کنید که با یک دسته از دوستان و آشنایان خود صحبت می کنید. اما این ما را به سمت نکته بعدی سوق می دهد.

 

از رفتارهای نامناسب پرهیز کنید

شاید تعجب کنید که بدانید چند استریمر با رفتارهای نامناسب کارشان را خراب کرده اند. بی ادبی ، اظهارنظرهای جنسیتی و شوخی های نژادپرستانه می توانند در دنیای استریمینگ زنده خطای مهلکی باشند.

 

 

 از رقبا بیاموزید

رقبای خود را پیدا کنید ، محتوای آنها را تجزیه و تحلیل کنید و جنبه های ضعف و قوت آنها را بیاموزید. بعضی از آنها ممکن است فاقد تعامل باشند ، در حالی که بعضی دیگر ممکن است به شدت خسته کننده باشند. به یاد داشته باشید ، شخصی که دارای اطلاعات است می تواند از اشتباهات اساسی جلوگیری کند و بهتر از دیگران عمل می کند.

 

از ابزارهای اضافی استفاده کنید

شگفت آور است که چگونه برخی از ابزارهای ساده اما قدرتمند می توانند کیفیت زندگی یک استریمر را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. یکی از این ابزارها ، Restream Monitor است که یک سیستم نظارت بر پخش است. این دوست کوچک به شما امکان می دهد تمام داده های ورودی و خروجی مربوط به همه استریم های خود را در لحظه کنترل کنید. Restream Monitor می تواند به شما کمک کند هر مشکلی را در جلسات استریم خود پیدا کنید و به سرعت آنها را برطرف کنید.

 

اکنون ، بیایید این نکات استریمینگ حرفه ای را جمع بندی کنیم:

 • با اعتماد به نفس در دوربین نگاه کنید.
 • با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.
 • از رفتارهای نامناسب پرهیز کنید.
 • از رقبای خود بیاموزید.
 • از ابزارهای اضافی استفاده کنید.

.

 

 

online streaming

.

 

نکاتی برای رشد مخاطبان در استریمینگ

سرانجام هر استریمر با یک سوال اساسی روبرو می شود: چگونه مخاطب را رشد دهیم. به دست آوردن دنبال کنندگان و مشترکان بیشتر می تواند چالش برانگیز باشد.در اینجا چند نکته ثابت شده برای ایجاد ارتش دنبال کنندگان استریمتان وجود دارد:

 

ویدئوها و کانال خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

به دنیا نشان دهید که در چه وضعیتی هستید. رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام بهترین بسترها برای تبلیغ محتوای شما و جذب بینندگان بیشتر هستند. فراموش نکنید ، عناوین و هشتگ های شما باید مرسوم ، مد روز و جذاب باشند! تبلیغ ویدئوهای خود در هر رسانه اجتماعی ممکن بسیار کارآمد است.

 

بینندگان خود را به لایک ، به اشتراک گذاری و سابسکرایب تشویق کنید

شاید این امر چندان واضح نباشد ، اما افراد اغلب لایک و اشتراک گذاری را فراموش می کنند ، حتی اگر از این محتوا لذت ببرند. وظیفه شماست که به آنها یادآوری کنید. خیلی خجالتی نباشید و از بینندگان خود بخواهید این کارها را انجام دهند.

 

ایجاد تیزر

Meme ها و GIF ها ابزارهای اصلی هر استریم محبوب امروزی است. این موارد می توانند به عنوان تبلیغات کوچک برای استریم مستقیم شما و همچنین به طور کلی برای کانال شما استفاده شوند. همچنین می توانید پیش نمایش های مهیج و جذاب ایجاد کرده و آنها را قبل از پخش مستقیم در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. این ما را به نکته بعدی می رساند.

 

 

همیشه استریم زنده خود را اعلام کنید

اعلام زمان استریم مانند این است که به دوستان خود بگویید: “سلام ، بچه ها! من می خواهم یک ساعت اینجا کار جالبی انجام دهم. بیایید به من بپیوندید! ” آیا نمی خواهید وقتی لایو  شما روشن است به دوستان خود اطلاع دهید؟

 

 عناوین و توضیحات سئو را ایجاد کنید

اغلب افراد از طریق موتورهای جستجو مانند Google یا Yahoo ویدئو های جدید پیدا می کنند. همین مورد در مورد ویدئوهای زنده نیز وجود دارد. اگر می خواهید افراد محتوای شما را در نتایج برتر جستجو ببینند ، باید عناوین و توضیحات جذاب SEO را ایجاد کنید. کلمات کلیدی خود را در عنوان و توضیحات قرار دهید تا Google متوجه شما شود.

.

 

online streaming

 

.

تجزیه و تحلیل مجدد انجام دهید

یکی از بهترین راه ها برای رشد مخاطب درک بهتر آن است. ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. تجزیه و تحلیل مجدد استریم ، بینش مفیدی درباره عملکرد شما فراهم می کند. این به شما امکان می دهد درک کنید مخاطبان شما بیشتر از چه چیزی لذت می برند.

 

جریان مداوم

سرانجام ، اگر واقعاً می خواهید کانال خود را رشد دهید ، باید مرتباً استریم کنید. برنامه ای برای خود ایجاد کنید و آن را به طور مداوم اجرا کنید. شما باید مصمم و کاملاً متعهد به این کار باشید.

 

بیایید نکات استریمینگ را با هدف جذب دنبال کنندگان بیشتر ارائه دهیم:

 • در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید
 • دیگران را به لایک و مشترک شدن تشویق کنید
 • تیزرهای فانتزی ایجاد کنید
 • همیشه زمان لایو خود را اعلام کنید
 • از عناوین و توضیحات سئو استفاده کنید
 • با Recream Analytics اطلاعات کسب کنید
 • جریان مداوم داشته باشید

 

خط آخر

استریمینگ زنده هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. مردم سر خود را به سمت ویدئوهای مستقیم معطوف می کنند ، و آنها کاملاً آن را دوست دارند. حتی برند های عظیم ترجیح می دهند محصولات خود را با فیلم های زنده تبلیغ کنند. بنابراین اگر می خواهید یک پخش کننده فیلم باشید ، لازم نیست از مقدار وحشتناک نکاتی که به شما ارائه داده ایم ، بترسید. با اصول اولیه شروع کنید و با بروز مشکلات جدید با آنها کنار بیایید. از این گذشته ، پخش مستقیم باید هم لذت و هم پول برای شما به همراه داشته باشد. موفق باشید!

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.