به روزرسانی Rode Wireless Go II

Rode Wireless Go II Update

Wireless Go II

پس از استقبال بی نظیر از میکروفون پرکاربرد Wireless Go II ، کمپانی Rode دو به روز رسانی را برای آن انجام داده که استفاده از آن را بسیار قوی تر و آسان تر کرده است!

از این پس Wireless GO II را می توان در حال حرکت با دستگاه های iOS و Android از طریق برنامه جدید RØDE Central Mobile راه اندازی کرد. برای اولین بار است که میکروفون بی سیم جمع و جور کاملاً با یک برنامه تلفن همراه قابل تنظیم است و به شما کنترل کامل میکروفون را فقط از طریق موبایل می دهد.

 

Wireless GO II اکنون می تواند با RØDE Connect نیز مورد استفاده قرار گیرد و این تنها میکروفون در نوع خود است که به طور کامل با نرم افزار پادکست و استریمینگ ادغام شده است و به شما امکان می دهد خلاقیت خود را به روش های جدید و هیجان انگیز به خرج دهید.

RODE Central Mobile و RØDE Connect هم اکنون به صورت رایگان در دسترس هستند.

 

Rode Wireless Go II Update

 

 

RØDE Central Mobile در حال حاضر موجود است

RØDE Central برنامه همراه Wireless GO II است ، که به شما امکان می دهد میکروفون را پیکربندی کرده ، قفل ویژگی های پیشرفته را باز کرده و به آخرین به روزرسانی های سیستم عامل دسترسی پیدا کنید.

RØDE Central که در ابتدا به عنوان یک برنامه کامپیوتر منتشر شد ، اکنون برای دسترسی راحت به تنظیمات سیستم میکروفون از طریق iOS و Android در دسترس است. این شامل تغییر حالت ضبط “split” و “merge” ، تنظیم گین ، فعال کردن کانال ایمنی و موارد دیگر است.

RØDE Central Mobile برای بارگیری رایگان در اینجا یا از App Store و Google Play در دسترس است. لطفاً توجه داشته باشید که باید آخرین نسخه برنامه دسکتاپ RØDE Central را دانلود کنید و سیستم عامل Wireless GO II خود را به روز کنید تا بتوانید از برنامه RØDE Central Mobile استفاده کنید.

برای مطالعه بیشتر راجع به برنامه Rode Central اینجا را مطالعه کنید.

 

Rode Wireless Go II Update

 

 

Wireless GO II اکنون با RØDE Connect سازگار است

RØDE Connect در اوایل سال 2021 راه اندازی شد ، نرم افزار ساده و در عین حال قدرتمند پادکست و استریمینگ RØDE است. RØDE Connect که قبلاً فقط با NT-USB Mini سازگار بود ، اکنون می تواند با Wireless GO II مورد استفاده قرار گیرد و به شما این امکان را می دهد که با میکروفون بی سیم صدای حرفه ای را پادکست کنید یا بر روی رایانه استریم کنید.

این اولین بار است که یک سیستم میکروفون بی سیم به طور کامل با نرم افزار استریمینگ ادغام شده است ، به شما این امکان را می دهد تا صدای در سطح برودکست برای محتوای خود را با آزادی و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به قبل ضبط کنیدو برای استریم ، ضبط ارائه ها یا کلاس ها ، و غیره بهره ببرید.

 

 

Rode Wireless Go II Update

 

 

استفاده از Wireless GO II با RØDE Connect همچنین برای برنامه های پادکست که در آن به آزادی صدای بی سیم نیاز دارید ، از ضبط مصاحبه ها تا تنظیمات پادکست راحت و غیر رسمی ، ایده آل است.

RØDE Connect اجازه می دهد تا دو Wireless GO II به یک کامپیوتر متصل شوند. هر فرستنده را می توان در نرم افزار به کانال خود در نرم افزار اختصاص داد تا در مجموع چهار جریان صوتی بی سیم جداگانه ، هر کدام دارای یک سطح سنج جداگانه ، و همچنین دکمه های solo و mute باشد. Wireless GO II همچنین می تواند همراه با NT-USB Mini در RØDE Connect استفاده شود.

ترجمه :تیم ترجمه یریآل

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.