نحوه تقسیم  اترنت به چندین دستگاه

Ethernet sharing

اتصال اترنت

اگر پایدارترین و سریعترین اتصال را می خواهید ، هنوز هیچ اترنتی وجود ندارد. اما به دلیل اینکه دستگاه های مدرن پورت های خود را کم می کنند ، دسترسی به اتصال اترنت همیشه آسان نخواهد بود – به خصوص اگر همکاران زیادی دارید که می خواهند از پورت های معدود روتر محلی استفاده کنند.

برای حل این مشکل ، می توانید از تقسیم کننده (splitter) اترنت یا بهتر بگوییم از یک سوئیچ اترنت استفاده کنید. این دستگاه ها می توانند یک اتصال اترنت ورودی منفرد داشته و آن را برای چندین کاربر به طور همزمان در دسترس قرار دهند.

با استفاده از آداپتور اترنت مناسب ، حتی می توانید راه حل اترنت شاخه ای خود را با استفاده از اتصال USB تغذیه کنید و آن را برای اتصال با سرعت بالا قابل حمل در حال حرکت عالی کنید.

اگر به مواردی بیش از اتصال اترنت در یک یا چند دستگاه نیاز دارید، ایستگاه های اتصال می توانند تا حد زیادی به بهبود گزینه های پورت دستگاه های شما کمک کنند.

 

 

Ethernet sharing

 

اسپلیترهای اترنت

خواه یک گیمر باشید که می خواهید تمام رایانه های دوستان خود را در یک شبکه متصل کنید یا به برخی از پورت های Ethernet اضافی در دفتر نیاز دارید ، می توانید گزینه های اتصال شبکه خود را با یک سوئیچ اترنت خوب گسترش دهید. این یک اتصال شبکه محلی سیمی را می گیرد و آن را به یک اتصال قابل دسترسی برای دستگاه های اضافی تبدیل می کند.

توجه: مگر اینکه به روتر یا مودم نیز متصل باشد ، چنین دستگاهی اتصال اینترنت را فراهم نمی کند. با این وجود ، به هر سیستم متصل امکان تعامل با یکدیگر را می دهد. این برای انجام بازی های محلی ، برای به اشتراک گذاری سریع فایل ، یا دسترسی به چاپگرهای متصل به شبکه ، اسکنرها و سایر دستگاه هایی که اتصال بی سیم برای آن ها امکان پذیر یا مطلوب نیست ، ایده آل است.

 

Ethernet sharing

 

یک آداپتور اترنت را در نظر بگیرید

وقتی نوبت به انتخاب سوئیچ می رسد ، گزینه های بسیار خوبی برای شرکت های شبکه وجود دارد. نکته منفی آنها این است که تقریباً همیشه به نوعی منبع تغذیه خارجی احتیاج دارند. این باعث می شود که به دلیل وزن و حجم زیاد و نیازهای سوکت ، برای کارگران سیار یا مسافرینی که بین اتاق کنفرانس سفر می کنند و می خواهند اتصال اترنت چند دستگاهی را حفظ کنند ، دوام کمتری داشته باشد.

یک گزینه عالی برای جداکننده های اترنت سنتی ، آداپتور اترنت 4 پورت USB است. به شما امکان می دهد یک پورت اترنت را به چهار پورت دیگر تقسیم کنید ، و گزینه های اتصال شبکه محلی خود را به طور گسترده گسترش دهید. برای کسانی که از دستگاه های مدرنی استفاده می کنند که فقط اتصال USB-C را ارائه می دهند ، یک نسخه USB-C نیز وجود دارد.

اگرچه آنها از کانکتورهای مختلف USB استفاده می کنند ، اما هر دو پهنای باند کامل USB 3.1 را ارائه می دهند و برای هر دستگاه متصل حداکثر سرعت اترنت 1Gbps را فراهم می کنند.

با استفاده از هر دو راه حل ، می توانید یک اتصال اترنت از پریز دیواری یا اتصال مستقیم به روتر شبکه خود بگیرید و آن را به چندین دستگاه در اطراف اتاق گسترش دهید. با استفاده از USB و نه برق ، این باعث کاهش شلوغی کابل روی میز ، کاهش وزن برای حمل و نقل و ایجاد اتصالات شبکه در جایی می شود که برق دیواری به راحتی قابل دسترسی نیست. ناگفته نماند ، 4 در 1 به همراه آداپتورهای سنتی اترنت هر دو اتصال اترنت را به لپ تاپ های سبک و فاقد پورت RJ45 ارائه می دهند.

 

Ethernet sharing

 

حداکثر سرعت سوئیچ اترنت

بزرگترین نقطه ضعف استفاده از آداپتور اترنت این است که حتی با سریعترین سرعت اتصال ، شما همچنان با محدودیت پهنای باند اتصال سوئیچ اترنت به آداپتور روبرو هستید. این مشکل درصورتی که دستگاه های بیشتری را به همان آداپتور متصل کنید ،حتی تشدید می شود.

به طور معمول ، برای تغییر این به تعداد بیشتری کابل نیاز دارید ، به این معنی که کابل های بیشتری از کف یا دیوارها عبور می کنند. کابل های بیشتر به معنای تنظیمات پیچیده تری هستند ، خصوصاً اگر مجبور باشید کابل های اضافی را به صورت عقب گرد اضافه کنید. راه حل دیگری وجود دارد: کیت اشتراکی کابل اترنت.

 

این دستگاه های هوشمند دو اتصال اترنت را از طریق یک سیم واحد حمل می کنند. کیت اشتراک گذاری شامل دو دستگاه تقسیم کننده است. شکاف دهنده دو اتصال اترنت را در یک کابل RJ45 ادغام می کند ، سپس از طریق یک اتصال صفحه دیواری یا یک اتصال دهنده به مقصد منتقل می شود. تقسیم کننده دوم اتصال را به دو اتصال اترنت برای دو دستگاه تقسیم می کند.

این به شما امکان اتصال سریع برای دو دستگاه (یا بیشتر ، اگر از آداپتور استفاده می کنید) فقط با یک کابل مداخله را می دهد.

 

تنظیمات این دستگاه کمی پیچیده تر از استفاده از تقسیم کننده اترنت ساده است و برای برنامه های Power over Ethernet (PoE) توصیه نمی شود.این محصول فقط از حداکثر سرعت اتصال 100 مگابیت در ثانیه پشتیبانی می کند. بنابراین نمی تواند از شبکه های اترنت گیگابیتی یا سریعتر بهره کامل ببرد.

 

Power over Ethernet

 

با این حال ، این یک راه حل ایده آل برای گسترش قابلیت های شبکه به شبکه های از قبل موجود نیست.این دستگاه برای شرایطی که به یک اتصال اختصاصی برای هر دستگاه نیاز دارید ، مانند چاپگر در کنار لپ تاپ ، بسیار مناسب است.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.