9 ایده برای هدیه به پادکسترها

9 gift ideas for podcasters

هدیه به پادکسترها

آیا در زندگیتان یک پادکستر نوپا دارید؟ آیا نمی دانید چه چیزی برای آنها به عنوان هدیه تهیه کنید؟ در این مقاله چند هدیه هیجان انگیز که می توانید با آن دوست خود را خوشحال کنید آورده ایم:

 

میکروفون USB

میکروفون USB یک هدیه عالی برای هر کسی است که می خواهد وارد دنیای پادکست شود.یک میکروفون USB چندین قطعه از تجهیزات را در یک بسته مقرون به صرفه جمع می کند. ما RØDE NT-USB Mini را توصیه می کنیم، یک میکروفون کندانسور که صدایی گرم و شفاف ارائه می دهد. این میکروفون مقرون به صرفه به طور طبیعی نویزهای اتاق را رد می کند، که برای تنظیمات غیر آکوستیک استودیوهای خانگی بسیار مناسب است. اگر دریافت‌کننده هدیه معلوم شد که پادکست را دوست ندارد، همچنان یک میکروفون برای زوم و اسکایپ خواهد داشت که برای این روزها ضروری است.

 

 

RØDE NT-USB Mini
RØDE NT-USB Mini

هدفون

هر کسی در فضای پادکست باید یک جفت هدفون برای ضبط، ویرایش و میکس داشته باشد. برای ضبط، هدفون باید دارای فرم فاکتور پشت بسته و روی گوش باشد تا درد گوش را به حداقل برساند. برای این منظور، هدفون Audio-Technica ATH-M50x را صمیمانه توصیه می کنیم، هدفون هایی که به دلیل قیمت مناسب، وزن بالایی دارند.

 

 

Audio-Technica ATH-M50x
Audio-Technica ATH-M50x

 

 

کارت صدا

همه یک میکروفون USB را دوست ندارند. اگر نیاز به استفاده همزمان از دو میکروفون برای ضبط مهمانان داشته باشید، می توانند مشکل ساز شوند. اگر دوست شما می خواهد یک پادکست مصاحبه انجام دهد، شاید باید یک رابط صوتی برای او تهیه کنید. Rodecaster pro با مبلغ مناسبی یک انتخاب عالی است. این رابط می‌تواند 4 میکروفون و سیگنال مجازی را نیز اداره کند، به این معنی که دوست شما و مهمان می‌توانند با یکدیگر چت کنند، همه اینها در حالی است که یک شخص ثالث از طریق زوم، اسکایپ یا هر پلتفرم VoIP دیگری در حال صحبت است.

 

RØDE caster pro
RØDE caster pro

 

 

پاپ فیلتر

صدای هولناک در کلماتی که با صامت های سخت مانند “پ” شروع می شوند، بیشتر قابل توجه است. پلاسیوها هنگام ضبط می توانند منجر به دیستورشن شوند. با این حال، اگر شخصی از یک فیلتر پاپ استفاده کند، آن صداهای انفجاری اغلب به طور کامل از بین می روند. پاپ فیلتر این مزیت را دارد که یک هدیه عالی است. ما فیلتر پاپ Auray PFSS-55 را توصیه می کنیم که کار را به خوبی انجام می دهد. دارای پایه غازی قابل تنظیم است تا هدیه گیرنده بتواند پاپ فیلتر را در بهترین حالت قرار دهد.

 

 

Auray PFSS-55
Auray PFSS-55

پایه بازویی

هیچ چیز به اندازه یک پایه بازویی به شما احساس یک پادکستر واقعی را نمی دهد. این یک پایه میکروفون است که روی میز شما می‌چسبد و می‌توان آن را بدون ایجاد صدای زیادی حرکت داد. پایه‌های میکروفون اصولا سنگین هستند و فضای زیادی از زمین را اشغال می‌کنند. شما با پایه بازویی این موضوع را از بین می برید. ما RØDE PSA1 را توصیه می کنیم که دارای فنرهای داخلی است که امکان قرارگیری بی صدا و بی دردسر را فراهم می کند. این برای ضبط‌های زنده ایده‌آل است، زیرا لزوماً مجبور نیستید هنگام تنظیم میکروفون، مراحل را متوقف کنید.

 

 

RØDE PSA1
RØDE PSA1

 

 

نرم افزار حذف نویز

اگر “هدیه” شما در مورد ایجاد پادکست های باکیفیت جدی است، آنها به ابزارهای نرم افزاری نیاز دارند تا مشکلات شنیداری جدی تری مانند کلیک، پاپ، زمزمه و صدای اتاق را حذف کنند. مورد دوم مخصوصاً برای پادکستر در حال جوانه زدن آزاردهنده است: برای به دست آوردن یک صدای ضبط‌شده با صدایی حرفه‌ای، نیاز به آکوستیک کردن اتاق و تکنیک هوشمندانه میکروفون گذاری است. خوشبختانه، شما می توانید یک بسته ویرایشی مانند iZotope RX Elements برای آنها تهیه کنید که بسیار بالاتر از برچسب قیمت آن است. این مجموعه ای از همان ابزارهایی است که متخصصان هر روز از آن استفاده می کنند. با استفاده از این نرم افزار، هدیه گیرنده شما می تواند مسائل مربوط به صدای اتاق و صدای هام برق را به راحتی و به سرعت حل کند.

 

نگهدارنده رومیزی هدفون

هدفون برای هر پادکستری مفید است، اما زمانی که از آن استفاده نمی شود، دست و پا گیر می شود. آنها فضای با ارزشی  از میز را اشغال می کنند، و همچنین در معرض خرابی و ضربه در زیر دست و پا هستند. با یک نگهدارنده رومیزی هدفون ، مشکل محل قرار دادن هدفون خود را کاهش می دهید:نگهدارنده را در قسمت زیرین میز قرار دهید و هدفون خود را روی آن آویزان کنید. آویز روی میز پایه Gravity Stands برای هدفون را در نظر بگیرید. این واحد محکم، مقرون به صرفه است و کار را انجام می دهد. حتی دارای شیارهای کابل برای جلوگیری از گره خوردن سیم ها می باشد.

 

کابل

چه دوست شما از کابل XLR با میکروفون سنتی استفاده کند یا از کابل USB برای میکروفون USB خود، به کابل نیاز دارد. نه فقط کابل‌، بلکه به کابل‌های پشتیبان نیز نیاز دارد، که برای هر پادکستر قابل احترامی در میان مصاحبه ضروری است. مانند پاپ فیلترها ، کابل‌ها هدایای بزرگی می‌سازند: هیچ کس مشتاق نیست پول نقدی که به سختی به دست آورده است را از طریق کابل‌ها خرج کند، اما باید این کار را در هر مرحله انجام داد.

 

XLR
RØDE XLR cable

 

 

اکتیویتور میکروفون

ممکن است دوست شما از یک میکروفون پویا مانند Shure SM7B استفاده کند یا از کارت صدایی استفاده کند که پری امپ متناسب با ویژگی های میکروفون پویا را ارائه نمی دهد. میکروفون های دینامیک برای سیگنال سالم نیاز به گین زیاد پری امپ دارند. متخصصان این تجارت با استفاده از یک اکتیویتور میکروفون این مشکل را حل کرده اند. این یک تقویت تمیز و بدون نویز را فراهم می کند، به طوری که میکروفن می تواند پری امپ کارت صدا را به سطح قوی تر و سالم تری برساند. نتیجه ای که می دهد گین، بدون نویز است. دستگاهی که در این دسته قرار می گیرد، Cloud Microphones Cloudlifter CL-1 است.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.