معرفی میکروفون بی نظیر مخصوص ساز

TF-5 Premium

معرفی میکروفون کندانسور کاردیوئید  TF-5 Premium

میکروفون TF-5 با همکاری مهندس صدا و برنده جایزه گرمی ، تونی فاکنر افسانه ای طراحی شده و استانداردی جدید در میکروفن های کندانسور دیافراگم کوچک را به ارمغان آورده است.

TF-5 از نظر ظرافت و وضوح بی نظیر است ، با کیفیتی که باعث می شود آن را منحصر به فرد سازد. تطبیق صوتی دقیق و صدای زیبای TF-5، آن را برای ضبط اجراهای دقیق و طبیعی در هنگام استفاده از آن به عنوان یک جفت استریو یا برای گرفتن نوانس های یک سولیست در هنگام استفاده به عنوان یک میکروفون تکی ، ایده آل ساخته است.

معرفی میکروفون کندانسور کاردیوئید TF-5 Premium

ویژگی های کلیدی  RØDE TF-5

  • میکروفن کندانسور و کاردیویید دیافراگم کوچک
  • با همکاری تونی فاکنر در RØDE در قلب امکانات هنری ، “سیدنی” طراحی شده است.
  • کپسول کاملاً جدید ، با دقت زیر میکرون ، شفافیت صوتی نفس گیری را ارائه می دهد.
  • سطح فوق العاده کم صدا 14dbA ) ، TF-5) را برای حساس ترین ضبط ها مناسب ساخته است.
  • شامل streo bar RØDE با کیفیت بالا برای نصب آسان به عنوان یک جفت استریو.

بهترین میکروفون ساز در جهان

پیتر فریدمن بنیانگذار و رئیس RØDE می گوید: “TF-5 بهترین کندانسور دیافراگم کوچک در جهان است. ساده و واضح” وی گفت: “میزان وسواس موجود در طراحی و توسعه ی این میکروفون ، معیار جدیدی را برای میکروفون های سطح بالای ما ایجاد کرد .”

وی ادامه می دهد: “ما به آنچه در كنار تونی فاكنر به دست آورده ایم افتخار می كنیم. او پیشگام و مبتکر واقعی و همچنین  دوست بزرگ من است. همکاری با وی روی این میکروفون ، تقطه ی برجسته ای از حرفه من بوده است. “

همکاری کمپانی رود با بزرگان موسیقی

تونی فاکنر یکی از مهندسان محترم صدا در زمینه موسیقی کلاسیک است. او فوق العاده پرکار است و با هزاران ضبط موسیقی کلاسیک تحسین شده در جهان همکاری داشته است. او برای بسیاری از جوایز گرمی نامزد شده و برنده بهترین اجرای تکنوازی در سال 2005 شده است.

آقای فاکنر می گوید: “TF-5 طوری ساخته شده است که بی رقیب باشد. نویز بسیار بسیار کم ، پهنای باند بسیار گسترده و صدایی بسیار تمیز.”

وی ادامه می دهد: “کپسول جدید ، بسیار زیبا طراحی شده است. من در کارخانه بوده ام و دیدم که چگونه آنها را می سازند – دقت در مهندسی قابل توجهی دارد. این میکروفن مخصوص ، بسیار با کیفیت است و من مفتخرم که جزئی از این پروژه بودم. دو تا از آنها را از جعبه بیرون بیاورید ، آنها را با استفاده از stereo bar روی یک پایه نصب کنید و از صدایی طبیعی آن لذت ببرید. “

 

Call Now Button