VideoMic NTG اکنون با RØDE Connect سازگار است

VideoMic NTG and rode connect

میکروفون شاتگان VideoMic NTG

به‌روزرسانی بزرگ بعدی را برای نرم‌افزار پخش پادکست و استریمینگ رایگان RØDE Connect معرفی می‌کنیم که سازگاری با میکروفون RØDE بسیار محبوب دیگر، VideoMic NTG را باز می‌کند.

این اولین میکروفون شاتگانی است که با این نرم افزار سازگار شده است و راه حل عالی برای پخش زنده با میکروفون شاتگان را به سازندگان ارائه می دهد. VideoMic NTG همچنین برای استفاده بر روی پایه رومیزی یا بازویی استودیویی برای پخش پادکست و استریمینگ ایده آل است.

RØDE Connect اکنون برای دانلود رایگان است.

 

 

VideoMic NTG and rode connect

 

 

نرم افزاری قدرتمند

RØDE Connect یک راه حل نرم افزاری قدرتمند برای ضبط آسان پادکست ها و استریمینگ با کیفیت حرفه ای است. این نرم افزار اجازه می دهد تا حداکثر چهار میکروفون RØDE را با یک میکسر دیجیتال کامل با کنترل های سطح، دکمه solo و mute و دسترسی با یک کلیک به پردازنده های صوتی با کیفیت استودیو به یک کامپیوتر متصل کنید. همچنین ویژگی‌های گسترده‌ای را هم برای پادکست‌ها و هم برای استریمرها ارائه می‌دهد، از جمله پدهای صوتی قابل تنظیم و کانال‌های مجازی برای اتصال یکپارچه مهمانان از راه دور، یکپارچه‌سازی برنامه‌های استریمینگ، افزودن bed های موسیقی و موارد دیگر.

VideoMic NTG یک میکروفون شاتگان جمع و جور و همه کاره است که ویژگی های بیشتری را نسبت به هر محصول دیگری در کلاس خود ارائه می دهد. این نه تنها یک میکروفون دوربین باورنکردنی است که برای طیف گسترده ای از برنامه های فیلمسازی ایده آل است، بلکه دارای یک خروجی USB برای اتصال مستقیم به رایانه است. این قابلیت منحصر به فرد به VideoMic NTG اجازه می دهد تا به عنوان یک میکروفون USB کاملاً مجهز، با خروجی هدفون و کنترل سطح استفاده شود.

اکنون با این به‌روزرسانی سازگاری با RØDE Connect، VideoMic NTG دارای ویژگی‌های بیشتر و همه کاره‌تر است.

 

 

NTG is compatible with RØDE Connect

 

 

 

پیشرو در ساخت پادکست

این سومین محصول RØDE است که با RØDE Connect سازگار است و به NT-USB Mini و Wireless GO II می پیوندد. این سه میکروفون هر کدام یک راه حل ایده آل برای طیف گسترده ای از تنظیمات پادکست و استریمینگ، از ضبط میزگرد گرفته تا پادکست های معمولی روی کاناپه تا پخش زنده IRL ارائه می دهند.

VideoMic NTG برای استفاده بر روی پایه رومیزی یا بازوی استودیویی عالی است، با پردازش صوتی دقیق در RØDE Connect که نتایج حرفه ای را به راحتی ارائه می دهد. به عنوان یک میکروفون شاتگان با درجه برودکست، راه حل منحصر به فردی را برای پادکست‌ها یا استریمرهایی که می‌خواهند میکروفون خود را دورتر از دهان خود قرار دهند، ارائه می‌کند، در حالی که همچنان شفافیت و وضوح را حفظ می‌کند.

همزمان با این به‌روزرسانی Rode، WS-Chroma را نیز منتشر کرده‌ است. WS-Chroma مجموعه ای از فوم برای VideoMic NTG به رنگ آبی و سبز است که آنها را برای کروماکی مناسب می کند. فوم رنگی، میکروفون را قادر می سازد تا در قاب قرار گیرد و برای کیفیت صدای مطلوب به سوژه نزدیک تر شود. سپس می توان از ترکیب کروماکی برای حذف میکروفون از تصویر استفاده کرد.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.