هر آنچه برای چاپ با مجیکارد لازم دارید

چاپگر کارت شناسایی

چاپگر کارت شناسایی

آیا به دنبال چاپگر کارت شناسایی با دوام و حرفه ای با طیف گسترده ای از ویژگی ها هستید؟ یا شاید لازم باشد لوازم چاپگر خود را پیدا کنید؟ ما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد چاپگرها و لوازم کارت شناسایی مجیکارد را در این مقاله به شما می دهیم.

 

چاپگرها و سیستم های کارت شناسایی Magicard

 

چاپگرها و سیستم های کارت شناسایی Magicard

Ultra Magicard طیف گسترده ای از چاپگرهای کارت شناسایی را برای پاسخگویی به نیازهای چاپگر کارت شناسایی در هر اندازه ای ارائه می دهد. یکی از بهترین ویژگی های چاپگرهای مجیکارد سیستم داخلی HoloKote است. HoloKote مختص چاپگرهای Magicard است و به شما اجازه می دهد بدون هزینه اضافی ، علامتی را در کارت های شناسایی خود قرار دهید.

Magicard اخیراً چندین چاپگر کارت شناسایی جدید با ویژگی های امنیتی جدید و بهبود یافته را معرفی کرده است. چاپگر جدید کارت شناسایی Magicard 300 دارای HoloKote ، همراه با داده های دیجیتال داخلی برای تقسیم بندی سوابق کار چاپ ، بنابراین کاربران غیر مجاز نمی توانند آنچه چاپ شده است را ببینند.

 

 

HoloKote

 

 

اگر چاپگر کارت شناسایی با کیفیت بالا و ایمن می خواهید ، چاپگر کارت شناسایی  Magicard Ultima reverse transfer را در نظر بگیرید. با Ultima ، Magicard عنصر جدیدی را به فناوری HoloKote خود معرفی کرده است: چاپ فلورسنت! مانند Magicard 600 ، Ultima هم از HoloKote استاندارد و هم از HoloKote سفارشی با حداکثر 10 طرح پشتیبانی می کند. و برای داشتن بهترین تجربه کاربر ، چاپگر Ultima همراه با منوی صفحه نمایش لمسی بزرگ ، تمام رنگی است و استفاده از چاپگر کارت شناسایی را آسان تر از همیشه می کند.

 

 

کارت های PVC Magicard

این کارت های PVC خام Magicard که برای کار با چاپگرهای Magicard طراحی شده اند ، در طیف گسترده ای از سبک ها ارائه می شوند:

  • پی وی سی استاندارد
  • کارت های کامپوزیت
  • نوار مغناطیسی
  • هولو پچ
  • پشت چسب دار

 

کارت های PVC Magicard

ریبون های رنگی و تک رنگ Magicard

ریبون چاپگر همان چیزی است که چاپگر کارت شناسایی شما به جای جوهر ، برای چاپ استفاده می کند. این ریبون ها دارای طیف گسترده ای از سبک ها و تعداد چاپ هستند ، بنابراین شما می توانید هر چیزی را از کارت های شناسایی عکس دار تمام رنگی گرفته تا کارت های عضویت ساده با بارکد و شماره شناسه ، چاپ کنید.

 

 

چاپگرها و سیستم های کارت شناسایی Magicard

 

 

 

ریبون های چاپگر رنگی Magicard برای چاپ تمام رنگ ها روی کارت های شناسایی شما همراه با متن سیاه یا بارکد استفاده می شود. ریبون های تک رنگ فقط در یک رنگ چاپ می شوند.

مطمئن نیستید برای چاپگر کارت شناسایی خود به کدام روبان نیاز دارید؟ با کارشناسان ما در تهران فراژه تماس بگیرید تا راهنماییتان کنند.

 

لمینیت های Magicard

اگر می خواهید کارت های خود را لمینیت کنید تا از دوام بالاتری برخوردار شوند ، علاوه بر ریبون رنگی / تک رنگی که برای چاپ طرح خود استفاده می کنید ، به یک فیلم لمینیت نیز نیاز دارید. این فیلم های لمینت به دو صورت خام و هولوگرافیک ارائه می شوند ، بنابراین می توانید یک لایه هولوگرافی به کارت های شناسایی خود اضافه کنید تا امنیت بصری آنها افزایش یابد.

 

کیت های پاک کننده Magicard

آخرین موردی که برای کار با سیستم چاپگر کارت شناسایی Magicard خود نیاز دارید یک کیت تمیز کننده است. شما باید به طور مرتب چاپگر کارت شناسایی خود را تمیز کنید تا از تجمع گرد و غبار و زباله های آسیب رسان به چاپگر جلوگیری کنید. یک قانون خوب برای پیروی از آن این است که هر بار که ریبون را تعویض می کنید ، چاپگر خود را تمیز کنید.

 

 

کیت های پاک کننده Magicard

 

 

چه چیزی در کیت پاک کننده  وجود دارد؟ لوازم داخل کیت بسته به مدل چاپگر متفاوت خواهد بود ، اما می تواند شامل برخی یا همه موارد زیر باشد:

  • قلم تمیز کننده هد چاپگر
  • کارت های تمیزکاری فوق العاده بزرگ
  • دستمال مرطوب
  • غلطک پاک کننده
Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.