5 دلیل اصلی که چرا باید در تجارت خود مدیریت کابل کنید

Cable Management

مدیریت کابل

هنگامی که شما یک کسب و کار را اداره می کنید ، موارد  زیادی هست که باید آن ها را مدیریت کنید: زمان ، کارمندان ، بهره وری ، بودجه و… اما آیا تا به حال به مدیریت کابل فکر کرده اید؟ تقریباً هر شغلی برای موارد ضروری مانند اطلاعات و برق به کابل وابسته است و مدیریت کابل راه حل مناسبی برای ایمن ، کاربردی و سازمان یافته نگه داشتن آن کابل ها است! بنابراین خواه شما بر یک دفتر ، دیتا سنتر ، استودیوی تولیدی یا یک خرده فروشی نظارت داشته باشید ، ادامه مطلب را بخوانید تا دریابید که چگونه مدیریت کابل می تواند به سود تجارت شما باشد!

اول ایمنی

اگر شما صاحب شغلی هستید یا آن را اداره می کنید ،این شما هستید که باید محیط را به صورت منظم و ایمن برای کارمندان و مشتریان حفظ کنید. با استفاده از روکش های کفی سیم بر روی زمین ، از خطراتی مانند گیر کردن پای عابران به کابل جلوگیری کنبد. روکش های سیم از شما به دو صورت محافظت می کنند: آنها از سکندری خوردن کارمندان در محل کار جلوگیری می کنند و همچنین باعث می شوند کابل های ارزشمند زیر رفت و آمد عابران خرد نشوند.

مدیریت کابل

وقت تلف شده را کاهش دهید

بعضی مواقع ، در حالی که می خواهیم سیم های کامپیوتر را از هم باز کرده و از یکدیگر تفکیک کنیم دچار یاس می شویم. به همین ترتیب ، وقتی زمان تعویض یا انجام تعمیر و نگهداری معمول تجهیزات شبکه فرا می رسد ، آخرین چیزی که می خواهید با آن روبرو شوید ، سر و کله زدن با شبکه ای از کابل های مشابه است تا کابل مورد نیاز خود را پیدا کنید! محصولاتی مانند نشانگرهای سیمی و چاپگرهای برچسب با شناسایی منظم هر سیم ، حدس ها را از شما می گیرند و برای کارهای ارزشمندتر در وقت گرانبها (و سلامت) صرفه جویی می کنند!

صرفه جویی در پول

مدیریت کابل نه تنها فضای تجاری تمیزتر و منظم تری را برای شما فراهم می کند ، بلکه می تواند باعث افزایش طول عمر و به حداکثر رساندن عملکرد کابل های شما شود! کابل هایی که اجازه می یابند روی زمین جمع شوند یا در پشت تجهیزات شل شوند ، احتمالاً در اثر خرد شدن یا افتادگی آسیب می بینند. با تجهیزات سیستم مدیریت کابل در محل کار خود ، می توانید اطمینان حاصل کنید که نیازی به هزینه مکرر برای جایگزینی کابل های شبکه نخواهید داشت.

محیط کار خود را تمیزتر نگه دارید

هیچ چیز پر گرد و غبارتر از انبوهی از کابل های درهم و برهم نیست: فقط نگاهی به زیر میز خود بیندازید! به احتمال زیاد ، این گلوله های گرد و غبار باعث پیشرفت تجارت شما نمی شوند … اما احتمالاً باعث عطسه شما می شوند! مقابله با طول بیش از حد کابل با محصولی مانند Cable-Safe Complete Cable Manager که سیم ها و دستگاه های جانبی را از کف بلند می کند ، تمیز کردن را برای شما آسان تر می کند و در وهله اول از جمع شدن آلودگی جلوگیری می کند.

4. محیط کار خود را تمیزتر نگه دارید

برای مشتری های خود بهتر به نظر برسید

همیشه به یاد داشته باشید که برداشت های اول در کسب و کار بسیار مهم هستند! حتی اگر در کاری که انجام می دهید عالی باشید ، یک فضای کاری نامرتب و بی نظم می تواند ایده غلطی را به شرکای تجاری بالقوه ارائه دهد. بیایید این را بپذیریم: یک دفتر پر از کابل های نامرتب فقط شما را بد جلوه می دهد ، بنابراین اگر مشتریانی به شما سر می زنند ، در یک راه حل مدیریت کابل مانند surface raceway سرمایه گذاری کنید و بهترین قدم خود را بردارید.

5. برای مشتری های خود بهتر به نظر برسید

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.