بهترین اپلیکیشن های رایگان درامز

Real Drum app

اپلیکیشن های رایگان

در این مقاله ، بهترین برنامه های Drum رایگان را برای دستگاه های Android و iOS لیست خواهیم کرد. برنامه هایی که در این لیست قرار دارد درام ماشین یا سکانسور نیستند ، بلکه کیت های درام آکوستیک هستند که شبیه به درام واقعی هستند و می توانید با ضربه زدن روی عناصر مختلف کیت با انگشتان دست خود بنوازید.

 

Real Drum Online - Touch & Play

Real Drum

همانطور که از نامش پیداست ، Real Drum یک برنامه درام آکوستیک است که به شما امکان می دهد با ضربه زدن روی انگشتان خود بر روی هر قسمت جداگانه کیت ، درام های واقعاً واقعی را بر روی تلفن خود بنوازید.

این کیت استاندارد از قبل نصب شده است ، اما شما همچنین می توانید به بیش از 100 کیت اضافی دسترسی پیدا کنید که دانلود آنها کاملاً رایگان است.

علاوه بر این ، Real Drum چند loop مختلف از پیش ضبط شده ارائه می دهد که می توانید از آنها برای تمرین استفاده کنید. پس از اتمام تمرین ، می توانید روی دکمه “ضبط” ضربه بزنید و نوازندگی خود را به تنهایی یا با حلقه های موجود ضبط کنید.

برخی از دروس پایه نیز موجود است ، اما برای دسترسی به آنها باید در کانال YouTube آنها مشترک شوید.

در حالی که Real Drum عالی به نظر می رسد و دارای رابط کاربری بسیار زیبا و قابل فهم است ، تعداد تبلیغات روی آن می تواند زیاد باشد ، زیرا هر زمان که می خواهید یک کیت ، جدید بارگذاری کنید باید یک ویدئوی 20 ثانیه ای تماشا کنید.

 

Real Drum app

Classic Drum

Classic Drum توسط همان توسعه دهندگان Real Drum ساخته شده است و از هر نظر یکسان به نظر می رسد.

دوباره ، چیزی که به نظر می رسد بیش از 100 کیت مختلف است که می توانید بارگیری کنید ، و همچنین چند حلقه که می توانید برای تمرین و ضبط و درس استفاده کنید.

با این حال ، به نظر می رسد Classic Drum بیشتر طرفدار موسیقی بلوز و کلاسیک راک است ، زیرا کیت و لوپ های موجود بیشتر در آن سبک ها هستند.

Drums

Drums یک اپلیکیشن دیگر درام آکوستیک است ، اما این یکی درست مانند Guitar Hero یا Rocksmith کار می کند ، به این معنا که شما می توانید همراه با یک آهنگ همنوازی کنید و برنامه به شما می گوید که هر قسمت از کیت را چگونه اجرا کنید و در صورت انجام آن به درستی به شما امتیاز می دهد.

همچنین دارای “solo” است که در آن می توانید به سادگی تمرین کنید ، یا تکنوازی های شخصی خود را بدون دنبال کردن آهنگ اجرا کنید.

 

 

Real Drum app

 

 

تا آنجا که به درامکیت های موجود می پردازید ، کیت های Rock ، Electro و Metal را به صورت رایگان دریافت می کنید ، و همچنین کیت های Jazz و Djembe موجود است که در صورت ثبت نام در حساب حق بیمه می توانید آن را دریافت کنید.

این برنامه هیچ درسی در دسترس ندارد ، اما از آنجا که به شما می گوید که در هنگام پخش یک آهنگ چه زمانی باید هر یک از اجزای کیت را بزنید ، یادگیری آن بسیار ساده می شود و تعداد آهنگ های موجود ، عظیم است!

سرانجام ، هنگام استفاده از نسخه رایگان برنامه ، باید هر از گاهی چند تبلیغ ویدیویی را تماشا کنید ، اما به اندازه تبلیغات دو اپلیکیشن قبلی لیست ، اذیت کننده نیست.

 

Simple Drums Rock

همانطور که از نامش پیداست ، Simple Drums یک برنامه درام بسیار ساده است که چند کیت درام مختلف را ارائه می دهد.

نه درسی وجود دارد ، نه آهنگی برای آموختن ، نه حلقه ای ، و نه چیزی برای پخش همزمان. این اپلیکیشن فقط کیت های مختلف را دارد که می توانید برای اجرای solo از آن استفاده کنید.

ضربه زدن روی یک کیت درام مجازی به همان آسانی که ممکن است به نظر برسد نیست ، به همین دلیل این که این اپلیکیشن یک پد درام نیز دارد که می توانید از آن نیز استفاده کنید ، بسیار لذت بخش است.

علاوه بر این ، Simple Drums تنظیمات صدا را عمیق تر از هر یک از برنامه های قبلی ارائه می دهد ، مانند اجازه دادن به شما برای تنظیم حجم هر جزء در کیت ، گام ، افزودن طنین و کنترل صدای حاشیه.

 

 

Real Drum app

 

Simple Drums Deluxe

Simple Drums Deluxe برنامه دیگری است که توسط همان شرکتی که برنامه قبلی را در این لیست ایجاد کرده است توسعه داده شده است ، اما این یکی دارای چند درام کیت دیگر است که شامل 2 کیت فلزی ، 2 کیت راک ، یک کیت پایه ، کیت بلوز/جاز ، و کیت های لاتین و همچنین هیپ هاپ است.

یکی از ویژگی های جذاب Simple Drums Deluxe ، گزینه “choke” در Crash ، گزینه “Bell” در Ride ، و همچنین گزینه Rimshot است ، و حتی می توانید صدای شمارش معکوس با stick ها را نیز انجام دهید.

علاوه بر این ، برخی از گزینه های عمیق تنظیم صدا را ارائه می دهد ، مانند اجازه دادن به شما برای تنظیم میزان صدای هر جزء در کیت ، گام ، افزودن طنین و صدای حاشیه.

تبلیغات بخش بزرگی از این برنامه هستند و هر چند وقت یکبار باید چند ویدئو را تماشا کنید ، اما می توان آنها را با 1.79 دلار برای همیشه حذف کرد . امیدواریم این اطلاعات برایتان مفید بوده باشد.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.