نحوه حذف صدا از ویدیو

نحوه حذف صدا از ویدیو

ایجاد ویدئو چالش برانگیز است ، اما مفید است. مردم این روزها عاشق ویدیو هستند ، بنابراین برای محتوا و تعامل بسیار مهم است. اما آیا می دانید چگونه صدا را از ویدیو یا تکنیک های ویرایش حذف کنید؟ هرچه بیشتر از تکنیک های ویرایش ویدیو استفاده کنید ، محتوای شما بهتر می شود. و هرگز نترسید ، همیشه راهنمایی هایی برای شما وجود دارد!

 

Learn how to remove audio from video

ویدئو با جلوه های صوتی

آیا فیلم با صدا بهتر نیست؟ پس چرا باید آن را حذف کنید؟ سوال بسیار خوبی است ، و پاسخ شما این است. صدای اصلی همیشه آن چیزی نیست که شما می خواهید. و این نه تنها به کیفیت صدا بلکه به محتوای صوتی نیز مربوط می شود. به این مثالها فکر کنید که حذف صوت اصلی ممکن است مفید باشد…

 

 • شما در حال فیلمبرداری قطعه ای برای حساب اینستاگرام خود برای رستوران کوچک خود هستید. غذاهای شیرین را به ترتیب کامل روی پیشخوان زرق و برق دار خود ، سینی سه طبقه و همه چیز قرار می دهید .اما در پس زمینه این ویدئوی بسیار زیبا ، می توانید صدای کامیون زباله را بشنوید که به اطراف زباله می ریزد. خوب نیست ، درست است؟ اما اگر صدا را حذف کرده و چیز دیگری را جایگزین آن کنید ، خوب است.
 • شما در حال ایجاد یک ویدیو برای وب سایت خود هستید. شاید مربوط به صفحه درباره ما یا محتوای دیگری باشد. هدف شما این است که صدای اصلی ویدئو را با صدای حرفه ای و موسیقی پس زمینه بدون صدای اصلی جایگزین کنید. در اینجا زمانی است که باید بدانید چگونه می توانید صدا را از ویدئو حذف کنید.
 • شما می خواهید یک ویدیوی برجسته با جلوه های ویژه و صداهای خلاقانه داشته باشید ، نه صدای اصلی. دوباره ، صدا را حذف کنید تا برای صداهای هیجان انگیز آماده شود.

هر یک از موارد بالا سناریویی را نشان می دهند که حذف صدای اصلی از ویدیو مفید است. همچنین ممکن است بخواهید صدا را حذف کنید حتی اگر صدای اصلی نباشد. به آخرین مثال نگاهی بیندازید – اگر می خواهید دوباره از یک ویدئو استفاده کنید ، اما جلوه های متفاوتی برای ایجاد روحیه متفاوت داشته باشید ، چه باید بکنید. ممکن است همیشه آن صدای اصلی نباشد که به دنبال حذف آن هستید.

 

 

Learn how to remove audio from video

نحوه حذف صدا از ویدئو

بنابراین شما ویدئوی مورد نظر خود را دارید ، اما به صدای متفاوتی نیاز دارید. به دلایل مختلف از جمله این که کیفیت صدا ضعیف است یا می خواهید آن را با صداگذاری ، جلوه ها یا چیز دیگری جایگزین کنید ، باید آن صدای فعلی را حذف کنید. واقعا مهم نیست چرا ، فقط چگونه ، درست است؟

 

حذف سریع با روی iPhone

اگر با تلفن هوشمند آیفون فیلم گرفته اید و می خواهید صدای آن را حذف کنید مراحل بسیار آسان است:

 • photos را باز کنید ، ویدیو را پیدا کنید.
 • روی “ویرایش” ضربه بزنید
 • با ضربه زدن روی آیکون اسپیکر زرد رنگ در گوشه بالا سمت چپ ، صدا را غیرفعال کنید.
 • این کار صدا را خاموش نمی کند ، بلکه آن را حذف می کند.
 • اکنون باید به جای زرد یک بلندگوی خاکستری ببینید.
 • روی “done” ضربه بزنید و تغییرات شما ذخیره می شود.

 

نحوه حذف صدا از ویدئو در اندروید

اگر اندروید دارید ، احتمالاً می خواهید از ابزاری مانند Timbre برای ویرایش آسان استفاده کنید. بنابراین :

 

Learn how to remove audio from video

 

 • Timbre را دانلود کرده و نصب کنید
 • در مرحله بعد ، برنامه را باز کنید ، به قسمت ویدیو بروید و “Mute” را انتخاب کنید
 • ویدئویی را که می خواهید روی آن کار کنید انتخاب کنید
 • پس از باز شدن ، روی دکمه “mute” کلیک کنید
 • روی “ذخیره” کلیک کنید و همه چیز آماده است

 

پلتفرم های دیگر

شاید از پلتفرمی مانند Shortcut یا VLC برای ایجاد ویدئو استفاده می کنید. هر کدام از اینها روش خاصی برای حذف صدا از ویدیو خواهند داشت. بیشتر آن مستلزم تبدیل و ذخیره فایل جدید است. اغلب مردم دوست دارند یک کپی از اصل  ویدئو با صدا را نگه دارند و یک کپی دیگر برای حذف صدا تهیه کنند.

 

Learn how to remove audio from video

افزودن صدا

حالا که یک بوم صوتی خالی دارید ، می خواهید چه کار کنید؟ اگر چیزی شبیه به TikTok است ، به راحتی می توانید صدای خود را اضافه کنید ، خواه صدا ، روایت یا برخی جلوه ها باشد. با این حال ، اگر این ویدیو برای اهداف حرفه ای است ، ممکن است بخواهید برای ویرایش صدا با یک حرفه ای کار کنید.

 

چگونه یک حرفه ای می تواند کمک کند

وقتی صدا را به یک ویدئو اضافه می کنید ، زمان بندی مهم است. اگر یک موسیقی شاد و بی دغدغه تنظیم کنید ، به نظر می رسد که آنها زمان خوب و دلپذیری را سپری می کنند. با این حال ، اگر موسیقی شما خشن تر ، بلندتر و سخت تر است ، ممکن است بتوانید سناریوی نزاع سگ خشن را ایجاد کنید ، حتی اگر بین دو دوست شیرین ، کوچک شما باشد.

یک حرفه ای نه تنها نحوه افزودن صدا را بلد است ، بلکه می داند چه صوتی را برای ارائه آنچه شما به دنبال آن هستید اضافه کند.

 

مهارت های حرفه ای صدا

وقتی در مورد صدا فکر می کنید ، ممکن است به صدای اضافی مانند صداگذاری فکر کنید. همچنین ممکن است به افکت هایی مانند موسیقی ، کوبیدن درها ، وزیدن باد یا پارس کردن سگ فکر کنید. چیزی که بسیار جذاب است این است که بسیاری از صداهایی که در فیلم ها می شنوید که نشان دهنده این صداها هستند در واقعیت صدای اصلی آن ها نیستند و با ترفند های دیگری تولید می شوند.

به هر حال ، نکته این است که متخصصان می دانند چه کار می کنند. بنابراین پس از تسلط بر نحوه حذف صدا از ویدیو ، ممکن است بخواهید برای افزودن صدای مورد نظر خود به متخصصان حرفه ای مراجعه کنید.

 

Learn how to remove audio from video

برخی مهارت ها برای واجد شرایط بودن در مهندسی صدا

هر مهندس صدا باید مهارت های خاصی داشته باشد که برخی از آن ها عبارتند از:

 

مهارت های فنی

این ها شامل مواردی مانند دانستن نرم افزارها و سیستم عاملها و مهارت در آنها ، و همچنین مهارتهای ترکیب صدا ، مهارتهای مهندسی صدا و مهارتهای پس از تولید است.

انگیزه ، خلاقیت و اعتماد به نفس همه مهارتهایی هستند که یک حرفه ای باید داشته باشد. در کنار اینها ، آنها باید روندهای صوتی فعلی ، نحوه تنظیم لحن دلخواه برای یک ویدیو و توانایی ایجاد دید مشتری را بدانند.

ایده بدی نیست که با یک حرفه ای کار کنید تا ویدئوی مورد نظر را دریافت کنید. صدا، نیمی از محصول یک ویدئو است ، بنابراین مهم است که آن را به درستی تهیه کنید. به یاد داشته باشید ، ویدئو برای بازاریابی دیجیتال ضروری است و هر حضور آنلاین که داشته باشید ، ویدئو می تواند آن را تقویت کند.

 

خلاصه نحوه حذف صدا از ویدئو

اگر به دنبال جایگزینی صدا در ویدیوی خود هستید ، ابتدا باید صدای فعلی را حذف کنید. بسته به دستگاه و پلتفرم شما ، می توانید این کار را به روش های مختلف انجام دهید. شما همیشه می توانید به یک حرفه ای نیز مراجعه کنید. همانطور که می توانند صدا اضافه کنند ، می توانند آن را نیز حذف کنند. اگر تصور ویرایش و پخش صدا با شما باعث گیجی می شود ، با یک متخصص تماس بگیرید.

به یاد داشته باشید ، بازاریابی دیجیتال برای حضور آنلاین شما حیاتی است. این می تواند داستان شما را بازگو کند ، آگاهی از محصول را به اشتراک بگذارد ، با مخاطبان ارتباط برقرار کند و نام تجاری شما را زنده نگه دارد. پس در به دست آوردن مهارت تولید ان تنبلی نکنید.

ترجمه : تیم ترجمه یریآل

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.