مروری بر میکروفون Rode Podmic

Rode-Podmic

میکروفون مخصوص پادکست

پس از عرضه Rodecaster Pro ، کمپانی Rode  میکروفون برودکست PodMic را به عنوان یک همراه عالی برای آن معرفی کرد. PodMic یک میکروفون کوچک و داینامیک کاردیوئید است که برای استفاده در پادکست و برودکست استفاده می شود. این میکروفون برای استفاده در رادیو و برودکست طراحی شده است و چه در یک استودیوی حرفه ای و چه در یک دفتر پر سر و صدا ضبط کنید بسیار عالی عمل می کند. و صدای غنی ، گرم و واضحی را به شما می دهد.

 

Rode Podmic

 

 

PodMic تماما از فلز با روکش سرامیکی ساخته شده است. واقعاً می توانید وزن و استحکام این میکروفن را احساس کنید!

 

برخی از ویژگی هایی Podmic  که به تمیز نگه داشتن صدا کمک می کنند عبارتند از:

  • یک مش دو لایه و یک پاپ فیلتر داخلی برای جلوگیری از پلاسیو ها و sibilance.
  • یک شوک مونت داخلی برای اینکه ضربه های میز یا پایه بازویی به میکروفون منتقل نشوند.
  • پایه چرخشی سنگین باعث کاهش بیشتر لرزش ها می شود.

کیفیت صدای برودکست

هنگامی که PodMic را با Rodecaster Pro جفت می کنید ، یک جادوی DSP (پردازش سیگنال دیجیتال) به وجود می آید که به طور خودکار عمق و وضوح صدای شما را افزایش می دهد. شما می توانید Podmic را با هر میکسر یا کارت صدایی استفاده کنید و مانند هر میکروفون آنالوگ از طریق کابل XLR آن را متصل کنید.

 

 

Rode Podmic

 

 

این میکروفون با این قیمت ارزان چیزی فوق العاده است. مهم نیست که شما در چه سطح تجربه ای هستید ، با این میکروفون به صدایی عالی و حرفه ای دست خواهید یافت. مزیت این میکروفون این است که نیازی به تهیه شوک مونت خارجی ندارید اما به نوعی پایه نیاز خواهید داشت.

Rode پایه بازویی PSA1 و پایه دسکتاپ DS1 را پیشنهاد می کند ، اما می توانید از گزینه های دیگر موجود در بازار نیز بهره ببرید.

PodMic کوچک اما سنگین است. بدنه اصلی میکروفون فقط 12 سانتی متر طول و 6 سانتی متر قطر دارد ، که به طور قابل توجهی کوچکتر از سایر میکروفون های این حوزه است ، که آن را برای فضاهای کوچک بسیار مناسب می کند. روکش آن نیز بسیار شکیل است و کاملاً مشابه روکش مات روی Shure است.

از نظر ارگونومیک ، کاملاً خوب طراحی شده است. تنها نقص در طراحی این است که کابل XLR به پشت میکروفون وصل می شود ، و از حرکت کامل در داخل براکت آن جلوگیری می کند اما در عمل ، این اصلاً مسئله ای نیست.

 

فاصله مناسب از میکروفون

تأثیر مجاورت روی PodMic نیز بسیار برجسته است. این مزایا و معایبی دارد. اگر به دنبال صدای برودکست رادیویی غنی هستید ، اگر خیلی نزدیک شوید می توانید به آن برسید. وقتی دو اینچ از میکروفون فاصله می گیرید ، باس می افتد. و برای بیشتر برنامه ها ، همان چیزیست که می خواهید. الگوی قطبی ، کاردیویید است تا هایپرکاردیوئید ، به این معنی که می توانید 20 درجه خارج از محور باشید و لحن شما به طور چشمگیری تغییر نکند. اگر در حین صحبت کمی تمایل به حرکت دارید ، این مفید است. فراتر از 90 درجه خارج از محور ، رد صدا حتی از نزدیک نیز چشمگیر است.

 

 

Rode Podmic review

 

 

عدم حساسیت و رد عالی صدای خارج از محور به این معنی است که شما می توانید صدای واضح و جدا شده از سه یا چهار PodMic را حتی در محل های نسبتاً نزدیک ضبط کنید ، که باعث انعطاف پذیری ویرایش می شود.

اگر می خواهید وارد دنیای پادکست شوید، PodMic مقرون به صرفه Røde یک راه حل قابل توجه برای میکروفون است. با امتحان این میکروفون از کیفیت صدا شگفت زده خواهید شد. با رد عالی خارج از محور ، صدای آماده تولید و ساخت فلزی ، این میکروفون به مراتب بهتر از قیمتی است که ارائه می دهد.

 

انقلابی در پادکست

PodMic مخصوصاً برای استفاده با RØDECaster Pro تنظیم شده است اما نتایج بی عیب و نقصی را با هر رابط XLR-USB به ارمغان می آورد. این برای هر کسی در پادکست یا برودکست به دنبال یک میکروفون با کیفیت بی نظیر و با کیفیت حرفه ای است ، یک انتخاب عالی است.

PodMic یک پیروزی از The RØDE Difference ™ ، نتیجه طراحی داخلی RØDE ، ساخت دقیق استرالیا و درک عمیق بازار است که میکروفونی با کیفیت استثنایی را با قیمتی بی نظیر ارائه می دهد.

انتشار PodMic در کنار Rodecaster Pro یک راه حل همه در یک کنسول برای پادکستر هایی در هر سطح است. PodMic به طور خاص برای استفاده با RØDECaster Pro طراحی شده و حتی تنظیمات خاص خود را در رابط صفحه لمسی RØDECaster دارد.

 

مدیر عامل شرکت RØDE ، دیمن ویلسون می گوید:

“این بهترین میکروفون پویا end-address در جهان با این قیمت و یکی از بهترین میکروفون ها با هر قیمتی است. کیفیت بی نظیر و دسترسی به قیمت ، سنگ بنای موفقیت ما بوده و همچنان اطمینان داریم که RØDE انتخاب نسل خلاق امروز است – PodMic نمونه کاملی از این اخلاق است. همراه با RØDECaster Pro ، PodMic انقلابی در پادکست ایجاد خواهد کرد. “

 

 

Rode Podmic review

مشخصات PodMic

  • نوع میکروفن: پویا
  • الگوی قطبی: کاردیوئید
  • پاسخ فرکانس: 20 – 20،000 هرتز
  • اتصال خروجی: XLR
  • وزن: 937 گرم
  • ابعاد: 172 mm x 109 mm x 62 mm

کنسول تولید پادکست RØDECaster ™ Pro و PodMic هم اکنون برای فروش در دسترس هستند! برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.yerial.com بروید .

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.