پیش بینی های PODCAST برای رویدادهای 2021

پیش بینی های PODCAST برای رویدادهای 2021

نقش پادکست ها

بی تردید سال 2020 سالی بود که هر آنچه در مورد دنیای خود و نحوه زندگی در آن می دانستیم را به چالش کشید، از جمله اینکه پادکست ها چگونه در زندگی روزمره ما نقش می گیرند.

توصیه های بهداشتی و ایمنی مربوط به COVID-19 منجر به این شده است که افراد بیشتری نسبت به گذشته در خانه بمانند و تقریباً حضور در رویدادهای عمومی از هر نوع و اندازه را متوقف کنند. نتیجه این شد که تقاضا برای پادکست هایی که رویدادهای مهم و محبوب را پوشش می دهند و به شنوندگان این امکان را می دهند تا این رویدادها را به راحتی در خانه خود تجربه کنند به طوز گسترده ای افزایش یافت.

از کنوانسیون های ملی گرفته تا بازی های ورزشی ، بدون شک پوشش رویدادها به یکی از داغترین ترندهای پادکست برای سال 2021 تبدیل می شود.

 

پیش بینی های PODCAST برای رویدادهای 2021

پیش بینی پادکست برای سال 2021

حتی قبل از شرایط بی سابقه ای که 2020 با خود به همراه آورد ، پادکست با سرعت سرسام آوری در حال رشد بود. طبق مقاله ژوئن 2020 از Medium ، فقط در سال 2019 پادکست تقریبا 30 درصد رشد کرده است . بنابراین می توانید سرعت شیب رشدش در حال حاضر را ، تصور کنید.

در اواسط سال 2020 ، تقریباً 30 میلیون اپیزود با حدود 700000 کانال پادکست وجود داشت و با تعداد قابل توجهی از افراد که از خانه مشغول کار (و تحصیل) هستند ، فرصت گوش دادن به پادکست ها افزایش یافته است.

امروزه انسان ها علاوه بر پادکست های معمول ، به پادکست هایی با موضوعات تجارت ، امور مالی ، آموزش و سرگرمی نیز روی آورده اند.

برای هر کسی که در حال حاضر درگیر پادکست است یا علاقه مند به تبدیل شدن به یک پادکستر حرفه ای است ، پوشش دادن رویداد های مختلف در این دوره یک فرصت طلایی است زیرا تقاضا برای پادکست ها ، محتوای جدید و پوشش های خلاقانه در بالاترین سطح خود قرار دارد و فرصت های متنوعی را فراهم کرده است.

 

پیش بینی های PODCAST برای رویدادهای 2021

رویدادهای پادکست: جدیدترین ترند سال 2021

پیش بینی های پادکست زیادی برای سال آینده وجود دارد ، اما شاید یکی از قابل توجه ترین موارد برای رشد ، پادکست در مورد مراسم و رویدادها باشد.

در ماه های ابتدایی همه گیری COVID-19 ، تقریباً هر رویداد مهمی لغو می شد: بازی های ورزشی ، مسابقات قهرمانی ، جشنواره ها ، کنوانسیون ها و غیره. اکنون ، بیشتر مناطق جهان شروع به انطباق با شرایط جدید کرده اند و در حال حاضر ، برخی از رویدادها دوباره به تقویم بازگشته اند – البته که تفاوت های چشمگیری نیز وجود دارد.

از آنجا که در بیشتر موارد اجتماعات بزرگ هنوز برگزار نمی شوند ، پادکستی که این رویداد ها را به صورت مجازی برای شنونده تعریف کند می تواند بسیار بدرخشد. اگرچه نمی توانند به صورت حضوری به یک رویداد بروند ، اما همچنان می توانند آن را طور دیگری تجربه کنند. برخی از رویدادها از طریق پلتفرم های جلسات آنلاین یا ایجاد پخش وب و سایر محتوای دیجیتال میزبان جلسات محدودی برای ارتباط با “مهمانان” علاقه مند هستند. برخی دیگر با میزبان های واقعی رویداد خود را پخش می کنند.

یکی از مهمترین ترندها ، روندی است که این رویداد ها را با دنیای پادکست تلاقی می دهند و پادکسترها را به فضای رویدادها می آورد تا تجربه خود از رویداد را با مخاطبان خود در خانه به اشتراک بگذارند.  پادکستر ها در همه زمینه ها ، از فرهنگ و سرگرمی گرفته تا ورزش و تجارت ، به جمع متخصصان رسانه ای می پیوندند تا رویدادها را پوشش می دهند. قطعا این روند جدید از هیجان پادکست نمی کاهد.

 از آنجا که افراد بسیار کمتر سفر می کنند ، و رویدادهای گسترده به دلایل بهداشتی و ایمنی حضور را به طور قابل توجهی محدود می کنند ، فرصت های کمی برای کسب تجربه به طور حضوری در آن رویداد وجود دارد.

اما این بدان معنا نیست که شما باید چیزی را که از قبل از COVID به دنبال آن بوده اید از دست دهید. در عوض ، چه راهی بهتر برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و لذت بردن از یک اتفاق خارق العاده با پادکستر مورد علاقه خود به عنوان نوعی مهمان ؟ شما می توانید بدون اینکه هرگز خانه خود را ترک کنید در این مراسم شرکت کنید و از تفسیر و تحلیل یک پادکستر با استعداد بهره مند شوید. هیچ بعید نیست که این شکل از پادکست بعد از گذر از این دوران هم برقرار بماند و به شکلی جدیدی در دنیای پادکست تبدیل شود.

 

پیش بینی های PODCAST برای رویدادهای 2021

چگونه یک پادکستر رویداد (event podcaster) شوید

پادکست رویداد ها هنوز به شکل های اولیه خود است ، و این پتانسیل را دارد که در چندین روش مختلف انجام شود. اگر فکر می کنید تبدیل شدن به پادکستر حرفه ای چیزی است که به آن علاقه دارید ، اکنون زمان شروع کار برای رسیدن به آن هدف رسیده است.

قبل از شروع پادکست رویداد ، باید مهارت ها و تجربه لازم برای یک پادکستر موفق را داشته باشید. اگرچه درست است که برای کار به عنوان پادکستر از نظر فنی هیچ الزام خاصی وجود ندارد ، اما داشتن یک آموزش رسانه محور می تواند یک رقابت قابل توجه به شما بدهد.

آینده پادکست بسیار روشن است، به خصوص اگر می خواهید پادکستینگ رویدادها را امتحان کنید.

Call Now Button