ضبط  بر رویWireless GO II

ضبط بر رویWireless GO II

قابلیت ضبط Wireless GO II

در مقاله ی قبل درباره ی Wireless Go II  و ویژگی های آن صحبت کردیم. یکی از ویژگی های کلیدی Wireless GO II قابلیت ضبط بر روی فرستنده های آن بدون نیاز به کارت SSD است که به شما امکان می دهد در صورت بروز مشکل و قطع سیگنال ، صدا را به صورت پشتیبان مستقیم بر روی هر فرستنده ضبط کنید.

ضبط داخلی از طریق برنامه RØDE Central فعال می شود که به شما امکان می دهد تنظیمات دستگاه را کنترل کنید ، توابع را فعال و غیرفعال کنید ، به ضبط ها دسترسی پیدا کنید ، قطعه های ضبط شده را بهینه سازی و صادر کنید و سیستم عامل خود را به روز کنید. دانلود این برنامه برای Mac و Windows رایگان است – RØDE Central را از اینجا دانلود کنید.

 

قابلیت ضبط Wireless GO II

ضبط Compressed   و Uncompressed

هنگامی که ضبط داخلی فعال می شود ، دو حالت ضبط مختلف در دسترس است که می توانید از طریق RØDE Central آن را تغییر دهید:

ضبط Compressed

در این حالت ، فرستنده Wireless GO II صدا را در یک فرمت فشرده ضبط می کند. هر فرستنده می تواند بیش از 40 ساعت صدای فشرده را ذخیره کند. توجه داشته باشید که این عدد بالاتر از 24 ساعت اعلام شده هنگام عرضه ی اولیه ی Wireless GO II است – مهندسان RODE توانایی ذخیره سازی را در آخرین نسخه سیستم عامل در مقایسه با سیستم عامل عرضه شده با دستگاه بهینه کرده اند. این سیستم عامل جدید هنگامی که Wireless GO II را به برنامه RODE Central متصل می کنید به روز خواهد شد.

ضبط Uncompressed

در این حالت ، فرستنده Wireless GO II با فرمت WAV فشرده نشده ضبط می کند و در حال حاضر از جریان صوتی 24 بیتی 48 کیلوهرتزی استفاده می کند. در این حالت ، فرستنده می تواند حدود هفت ساعت صدا را ذخیره کند.

در هر دو حالت ، Wireless GO II صدا را در بلوک های یک ساعته ضبط می کند. هنگامی که حافظه داخلی پر است ، فرستنده با ضبط کردن بر روی قدیمی ترین بلوک ضبط شده ، به ضبط ادامه می دهد تا همیشه جدیدترین قطعه ی صوتی را در دسترس داشته باشید ، بدون اینکه نیازی به حذف فایل ها یا قالب بندی فضای ذخیره سازی داشته باشید.

برای اطمینان از از دست ندادن هیچ قطعه صوتی ، توصیه می کنیم پس از هر جلسه ضبط ، از صدای ضبط شده یک پشتیبان (backup) تهیه کنید.

 

 

قابلیت ضبط Wireless GO II

حالت های Audio Export

ضبط های شما می تواند از طریق RØDE Central بهینه و صادر شوند. فرستنده (های) خود را به سادگی به برنامه وصل کنید تا به ضبط های خود دسترسی پیدا کنید. همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، قطعه های ضبط شده در ستون سمت چپ ، از جدیدترین تا قدیمی ترین نمایش داده می شوند (توجه داشته باشید که اگر ضبط شما بیش از یک ساعت طول بکشد ، به یک فایل جداگانه تقسیم می شود) .

با انتخاب یک ضبط و سپس کلیک کردن روی “export” ، می توانید از سه فرمت مختلف انتخاب کنید:

MP3

این فرمت یک فایل صوتی با بیت ریت با سرعت بالا را با اندازه پرونده به طور قابل توجهی کاهش می دهد و برای انتقال سریع بسیار عالی است

WAV 24-bit (PCM)

این فرمت یک پرونده WAV 24 بیتی فشرده نشده را صادر می کند.هنگام صادر کردن در 48KHz ، این فرمت ضبط بومی کنونی هنگام ضبط در حالت غیر فشرده است .

 

قابلیت ضبط Wireless GO II

 

WAV 32-bit float

این فرمت یک فایل با فرمت float 32-bit  را صادر می کند ، که برای سازگاری با فایل های مشابه در یک محیط DAW بسیار مناسب است. این همچنین امکاناتی را در آینده با توسعه ی ویژگی هایی از طریق به روزرسانی سیستم عامل فراهم می کند.

همچنین گزینه های export از پیش تعیین شده ای برای پلتفرم های محبوب استریمینگ و صوتی از جمله Anchor ، Spotify ، Whooshkaa ، iTunes ، Soundcloud و موارد دیگر وجود دارد.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.