کارت های microSD پیشنهادی برای استفاده با RØDECaster Pro

کارت های microSD پیشنهادی برای استفاده با RØDECaster Pro

پیشنهاد ویژه برای تولید پادکست

ایجاد یک پادکست با کیفیت با RODECaster Pro از Rode ، یک استودیوی پادکست که شامل تمام ابزارهای حرفه ای در یک واحد جمع و جور است ، بسیار آسان تر شده است. این دستگاه هم برای حرفه ای ها و هم برای کسانی که تازه کار خود را شروع می کنند و به یک راه حل مستقیم نیاز دارند بسیار مناسب است. این واحد جنبه های فنی تولید پادکست را ساده می کند ، بنابراین می توانید با استفاده از صوتی با کیفیت برودکست ، روی ساخت محتوای عالی تمرکز کنید.

 

کارت های microSD پیشنهادی برای استفاده با RØDECaster Pro

 

RODECaster Pro میکسر ، پخش کننده افکت های صوتی ، دکمه تلفن برای گرفتن تماس های تلفنی ، ضبط کننده و موارد دیگر را در یک جعبه ادغام می کند.

RODECaster Pro با ارائه ضبط کننده داخلی و انبوهی از ویژگی های جذاب دیگر ، به شما امکان می دهد حداکثر چهار میکروفون ، موسیقی ، بخش های از پیش ضبط شده و میهمانان از راه دور را ترکیب کنید و پادکست تولید کنید. این کنسول با ویژگی هایی هوشمندانه مانند کنترل های اصلی کانال میزبان اصلی ، پدهای صوتی قابل برنامه ریزی برای راه اندازی jingles و FX و پردازش APHEX که به صدای شما صدای گرم یک برودکستر حرفه ای را می دهد ،شما را به یک استاندارد در زمینه تولید پادکست تبدیل می کند.

RØDECaster Pro اخیراً یک نسخه به روزرسانی میان افزار عرضه کرده است که در میان برخی دیگر از ویژگی های مفید دیگر ، ضبط چند قطعه را مستقیماً روی کارت microSD  موجود در آن قرار داده است .

از زمان انتشار RØDECaster Pro ، تعدادی از کاربران همواره سوال داشتند کدام کارت microSD برای ضبط پادکست مناسب است. مانند همه دستگاه های ضبط ، استفاده از کارت microSD با کیفیت بالا به همراه RØDECaster Pro بسیار مهم است. استفاده از کارت ارزان تر یا قدیمی تر ممکن است به معنای به خطر افتادن سرعت خواندن و نوشتن کارت باشد ، و این می تواند باعث خطاهای ضبط و پخش شود.

 

کارت-های-microSD-پیشنهادی-برای-استفاده-با-RØDECaster-Pro-2

 

کارت های زیر توسط RØDECaster Pro برای ضبط multitrack توسط ما تست شده اند و برای عملکرد مطلوب هنگام ضبط multitrack توصیه می شوند:

Brand Model Size
Sandisk Ultra microSD UHS-1 16 GB
Sandisk Ultra microSD UHS-1 32 GB
Sandisk Ultra microSD UHS-1 64 GB
Sandisk Ultra microSD UHS-1 128 GB
Sandisk Extreme microSD UHS-1 64 GB
Samsung EVO Plus MicroSDXC 32 GB
Samsung EVO Plus MicroSDXC 64 GB
Samsung EVO Plus MicroSDXC 128 GB
Samsung EVO Plus MicroSDXC 256 GB

 

سایر کارت های کلاس 10 یا کارت های بهتر از همان سازندگان (به عنوان مثال ، محدوده Sandisk Ultra Plus و Extreme) نیز باید به خوبی کار کنند. ما همچنان کارت ها را برای عملکرد و سازگاری آزمایش خواهیم کرد و آنها را به این لیست اضافه خواهیم کرد.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.