نسخه 2.1.2 میان افزار RØDECaster Pro

rødecaster pro software

بروزرسانی RØDECaster Pro

Rode از آخرین بروزرسانی میان افزار برای RØDECaster Pro ، خبر داد. این به روزرسانی جدید ویژگی های بسیار جذاب جدیدی را ارائه می دهد که RØDECaster Pro را برای پادکست و استریمینگ حتی از قدرت بیشتری برخوردار می کند ، از جمله کنترل MIDI ، حالت های جدید پد صدا ، 9 زبان جدید و موارد دیگر.

میان افزار نسخه 2.1.2 از طریق صفحه میان افزار RØDECaster Pro برای بارگیری در دسترس است. این به روزرسانی قبلاً به عنوان بتا منتشر شده بود. اگر این نسخه را دانلود کرده بودید ، برای اطمینان از ثبات کامل ، حتماً آن را به جدیدترین میان افزار به روز کنید.

برای خلاصه ای از ویژگی های موجود در میان افزار RØDECaster Pro نسخه 2.1.2 به خواندن این مقاله ادامه دهید.
.

 

Caster Pro Firmware

.

.

کنترل MIDI

RØDECaster Pro اکنون می تواند به عنوان کنترلر USB MIDI مورد استفاده قرار گیرد! این ویژگی قدرتمند توانایی کنترل طیف وسیعی از عملکردهای رایانه شما را از طریق RØDECaster Pro ایجاد می کند. این می تواند به شما کمک کند تا گردش کار خود را بهبود ببخشید و به سادگی موارد استفاده از RØDECaster Pro را که قبلاً امکان پذیر نبود پیدا کنید.

برای روشن کردن کنترل MIDI ، به ‘Settings’ > ‘Advanced’ > ‘Audio’ > ‘Operations’  بروید و روی “MIDI Control”  کلیک کنید. اکنون هنگامی که RØDECaster Pro خود را از طریق USB به رایانه متصل می کنید ،قادر خواهید بود از طریق دستورات MIDI پارامترهای مختلفی را در داخل برنامه کنترل کنید.
.

 

Caster Pro Firmware

 

 

.

دو ویژگی مفید همگام سازی فیدرهای سطح DAW شما با فیدرهای موجود در میکسر RØDECaster Pro و تغییر صحنه ها در داخل نرم افزار استریمینگ مانند OBS با استفاده از پد های صوتی است.

Rode برای هر یک از این برنامه ها گام به گام رهنمودهایی ایجاد کرده است که می توانید از طریق مرکز یادگیری RØDECaster Pro آن ها را بررسی کنید.
.

حالت های جدید پد صدا

نسخه 2.1.2 دو حالت جدید را برای پد های صدای RØDECaster Pro اضافه کرده است – “Swear Button” و “Trash-talk”. این موارد از طریق منوی گزینه های پد صدا در کنار حالت های استاندارد “Loop” ، “Pause” ، “Replay” و “Play” قابل دسترسی هستند.
.

 

Caster Pro Firmware

..

Swear Button

وقتی یک پد صدا در حالت « Swear Button» است ، همه کانال های دیگر را Mute می شوند و صدای بارگیری شده را پخش می کند. توجه: وقتی این حالت را برای یک پد انتخاب می کنید ، از شما خواسته می شود که صدای اصلی را روی پد بارگذاری کنید یا آن را با یک صدای بوق سنتی جایگزین کنید.
.

 Trash-talk

وقتی یک پد صدا در حالت “Trash-talk” است و فعال می شود ، خروجی صدای بلوتوث ، تلفن هوشمند و کانال های USB بی صدا می شوند ، به این معنی که مهمانان از راه دور قادر به شنیدن صدای شما و دیگر مهمانان حاضر نخواهند یود.
.

زبان های جدید

RØDECaster Pro اکنون علاوه بر انگلیسی ، زبان های مختلفی از جمله چینی ، اسپانیایی ، کره ای ، ژاپنی ، پرتغالی ، آلمانی ، ایتالیایی و فرانسوی را ارائه می دهد.

برای تغییر زبان نمایش داده شده در RØDECaster Pro ، به تنظیمات> “پیشرفته”> “اطلاعات” بروید و “انتخاب زبان” را فشار دهید. برای تغییر زبان در برنامه همراه ، روی “File”> “Restart To Change Language” کلیک کنید و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

.
.

Caster Pro Firmware

..

درایور ASIO برای ویندوز

علاوه بر میان افزار جدید ، Rode همچنین یک درایور ASIO جدید برای استفاده از RØDECaster Pro با رایانه های ویندوزی ارائه داده است.

RØDECaster Pro از یک پروتکل استاندارد USB audio 2.0 بهره می برد ، با این حال ، برخی از نرم افزارهای صوتی همیشه با این پروتکل ارتباط برقرار نمی کنند ، مانند Cubase و Adobe Audition. این درایور ASIO سفارشی برای RØDECaster Pro اتصال پایدار را در این شرایط تضمین می کند.

برای دانلود درایور و مطالعه راهنمای نصب و راه اندازی ، به صفحه میان افزار RØDECaster Pro بروید.

نسخه 2.1.2 میان افزار RØDECaster Pro برای دانلود در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی های جدید ، حتماً مرکز یادگیری RØDECaster Pro را بررسی کنید.

 

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.