به روز رسانی نرم افزار RØDE Connect

rode connect software

آپدیت نرم افزار پادکست و پخش زنده

ما اولین به روزرسانی اصلی را برای RØDE Connect منتشر کردیم! RØDE Connect یک راه حل نرم افزاری ساده و قدرتمند برای پادکست و برودکست با NT-USB Mini است. این نرم افزار این امکان را برای شما فراهم می کند تا حداکثر چهار مینی NT-USB را به یک رایانه متصل کنید. RØDE Connect ویژگی های قدرتمندی را ارائه می دهد که ضبط یا استریم را بسیار آسان می کند ، از جمله رابط بصری ضبط ، پردازش صدا با یک کلیک و کانال های اتصال تماس گیرنده از راه دور یا یکپارچه سازی منابع صوتی خارجی.

نسخه 1.1 ویژگی های بسیار جذاب جدیدی را به این نرم افزار ارائه می دهد که استفاده از آن را حتی بیشتر انعطاف پذیر و سرگرم کننده می کند.

 

rode connect software

 

می توانید RØDE Connect را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

 

پد های صوتی

RØDE Connect اکنون دارای هشت پد صوتی کدگذاری شده رنگی برای ایجاد bed های موسیقی ، جلوه های صوتی یا هر صوتی از قبل ضبط شده دیگر است ، دقیقاً مانند RØDECaster Pro!

نرم افزار به صورت پیش فرض با افکت های صوتی کلاسیک دانلود می شود ، اما شما می توانید به راحتی با کشیدن و انداختن فایل صوتی روی پد مورد نظر ، صداهای مورد نظر خود را بارگیری کنید. هشت بانک هشت پدی در دسترس است که به شما امکان می دهد در مجموع 64 صدا را بارگیری کنید.

 

rode connect software

 

 

سه سبک مختلف پخش صدا وجود دارد: ‘Toggle’، ‘Hold’ و ‘1-shot’

Toggle

این حالت پیش فرض است. وقتی روی پد کلیک می کنید ، صدا پخش می شود و تا زمانی که دوباره روی آن کلیک کنید به پخش ادامه می دهد. یک تایمر مفید روی پد ظاهر می شود، بنابراین مدت زمان پخش صدا را می توانید در هر لحظه دریابید .

Hold

در این حالت ، روی پد کلیک کرده و نگه دارید تا صدا پخش شود. پس از رها کردن ، پخش متوقف می شود.

1-shot

این حالت به شما امکان می دهد سریع و تند چندین بار صدا را پشت سر هم play کنید.

در حالت های ‘Toggle’ و ‘Hold’ می توانید صدا را یک بار پخش کنید یا آن را به صورت نامحدود loop کنید تا اینکه دوباره روی پد کلیک کنید. همچنین هنگامی که پد صدا متوقف شده و از سر گرفته می شود ، می توانید صدا را دوباره پخش کنید (“Replay “) یا از نقطه توقف آن ادامه دهید (“Continue “).

 

rode connect software

 

همچنین می توانید نام و رنگ پد صدا را تغییر دهید و صداها را از طریق تب options بارگذاری یا حذف کنید.

دکمه Swear و حالت Trash Talk

علاوه بر حالت استاندارد “صدا” ، دو حالت اضافی پد صدا در دسترس است: “دکمه Swear و “Trash Talk”.

هنگامی که در حالت “دکمه Swear ” هستید ، با فشار دادن پد ، تمام خروجی ها از همه کانال ها قطع می شود و یک صدای “بیپ” کلاسیک تولید می شود.شما  می توانید این صدا را با هر آنچه که می خواهید جایگزین کنید!

هنگامی که یک پد صدا روی حالت ” Trash Talk ” تنظیم می شود ، با کلیک و نگه داشتن پد ، تمام صداها از کانال های “مجازی” و “سیستم” قطع می شوند ، به این معنی که هر کسی از راه دور شماره گیری کند نمی تواند صدای شما یا مهمانان شما را بشنود – در واقع هنگام تماس با دیگر مهمانان ، تماس گیرنده را در حالت “hold” قرار می دهید.

 

rode connect software

دکمه های Solo

ما دکمه Solo را به هر کانال اضافه کرده ایم ، دقیقاً مانند آنچه در یک میکسر صوتی حرفه ای پیدا می کنید. این به میزبان موجود در “کانال 1” اجازه می دهد بدون نیاز به قطع کردن همه کانال های دیگر ، به یک یا چند کانال گوش دهد ، این کار  زمانی مفید است که شما میزبان پادکست هستید و می خواهید به سرعت به یک کانال بدون ایجاد اختلال در جریان مکالمه گوش دهید.

منبع : سایت rode

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.