چرا چاپ کارت شناسایی روی PVC انجام می شود؟

PVC card

کارت های شناسایی

آیا می خواهید یک تصویر حرفه ای ارائه دهید؟ اجازه ندهید چاپگر و کاغذ خانگی نشان دهنده نام تجاری شما باشد. موسسات آموزشی ، امور مالی ،سازمان های دولتی، مراقبت های بهداشتی ، شرکت های خصوصی و ادارات حمل و نقل همه به طور مرتب برای شناسایی و امنیت به چاپ کارت شناسایی در محل نیاز دارند.

از نظر عملکرد تا کیفیت ، تفاوت قابل توجهی بین چاپ کارت PVC و چاپ کارت جوهر افشان وجود دارد.درک فرایند چاپ PVC و چاپ جوهر افشان سنتی به شما در انتخاب چاپگر کمک می کند.

 

 

PVC card

 

چاپ کارت PVC چگونه کار می کند؟

پلی وینیل کلراید (PVC) یک ماده پلاستیکی قوی است که در چاپ کارت شناسایی حرفه ای استفاده می شود. این ماده سطح صاف و یکپارچه ای را ارائه می دهد ، به این معنی که رنگ و جزئیات اطلاعاتی که رویش چاپ می شود، به وضوح نشان داده می شود.

چاپگرهای غیرمستقیم بر روی نگاتیو فیلم شفاف که از نظر حرارتی به کارت متصل شده است ، چاپ می شود. فرایند انتقال مجدد ، ثبات و دقت تصویر را در کارت های شناسایی چاپ شده ، از جمله چاپ دو رو به ارمغان می آورد. این فرآیند علاوه بر افزایش امنیت ، چاپ لبه به لبه را به صورت کامل انجام می دهد ، حتی در سطوح ناهموار مانند کارت های هوشمند و ماژول های تعبیه شده.

 

 

محدودیت های چاپگر جوهر افشان

در مقابل ، چاپ جوهر افشان مبتنی بر آب است. چاپگرهای معمولی جوهر افشان روی کارت های پلاستیکی PVC استاندارد بدون لک چاپ نمی کنند. پس از اتمام چاپ ، جوهر روی کارت شناسایی می نشیند و راه را برای کلاهبرداری احتمالی باز می کند.

به تازگی ، چند تأمین کننده شروع به ارائه کیت های کارت PVC جوهر افشان کرده اند که برای چاپ کارت شناسایی با چاپگر جوهر افشان طراحی شده اند. این کیت ها دارای کارت های PVC مخصوص جوهر افشان و یک سینی جایگزین هستند که به همراه چاپگر جوهر افشان کار می کند. اما با وجود ادعاها ، چاپ کارت جوهر افشان به شدت محدود است.

 

 

 

PVC card

 

مقایسه تفاوت ها

اولاً ، چاپ کارت به روش جوهر افشان فاقد امنیت چاپ کارت شناسایی PVC است. چاپگرهای Swiftpro هر دو رمزگذاری کارت های هوشمند تماسی و غیرتماسی  را ارائه می دهند. عملکرد Security Erase function به این معنی است که اطلاعات محرمانه روی نوار جوهر نشت نمی کند. در مقابل ، چاپ کارت جوهر افشان دارای جوهر است و نیاز به پاک کردن بین چاپ ها دارد تا جوهر روی کارت های جدید نریزد. هولوگرام یکی دیگر از ویژگی های چاپگرهای Swiftpro است که یک لایه امنیتی اضافی به کارت ها می بخشد.

از نظر سرعت ، کیت های جوهر افشان اجازه چاپ فقط 1-2 کارت را در یک زمان می دهد. در مقابل ، چاپگر کارت غیر مستقیم Swiftpro K30D 65 کارت دو رو در ساعت با ظرفیت مخزن خروجی 100 کارته چاپ می کند. برای دانشگاه هایی که کارت شناسایی دانشجویی چاپ می کنند ، نهادهای دولتی که گواهینامه رانندگی را چاپ می کنند یا شرکتهایی که ورود بازدیدکنندگان را مدیریت می کنند ، راندمان امری ضروری است.

علاوه بر این ، در حالی که چاپ جوهر افشان برای کاغذ مناسب است ، برای چاپ کارت بسیار بی کیفیت خواهد بود. کارت های جوهر افشان اغلب باقیمانده های چسبنده ای را پشت سر می گذارند و تصاویر ممکن است محو، تار یا پاک شوند. چاپگر کارت Swiftpro K60 با رزولوشن 600 DPI چاپ می کند و امکان چاپ با وضوح بالا و حتی چاپ میکروتکست را برای امنیت بیشتر فراهم می کند.

 

 

 

PVC card

 

با چاپ کارت شناسایی برتر ، تصویر خود را تقویت کنید

First impression یا برداشت های اولیه می تواند باعث موفقیت یا شکست یک تجارت شود و کارت های شناسایی شرکت شما تصویر شما را در هر جایی که می روید منعکس می کند. به چاپگر و کاغذ جوهر افشان خانگی برای نشان دادن نام تجاری خود اعتماد نکنید. با چاپگر کارت شناسایی Swiftpro یک تصویر حرفه ای را ایجاد کنید.

آیا برای چاپ مشاغل فرعی برای کسب و کار خود آماده اید؟ 30 سال تجربه Swiftpro را انتخاب کنید و به ما کمک کنید چاپگر کارت را متناسب با نیازهای تجاری خود پیدا کنید!
همین حالا به محصولات Swiftpro سر بزنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188502050 با ما تماس بگیرید.

Call Now Button
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.