اپلیکیشن Anchor ، ابزاری برای سهولت پادکستینگ

اپلیکیشن Anchor

معرفی اپلیکیشن ساخت پادکست

از آوریل 2020 بیش از 30 میلیون اپیزود پادکست تولید شده است و شنوندگان پادکست هر ساله به رشد خود ادامه می دهند. شروع یک پادکست می تواند راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده های شما ، ارتباط با دیگران و کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع باشد.

Anchor ، بخشی از خانواده Spotify ، بزرگترین پلتفرم پادکست در جهان است و ساخت پادکست را برای هر کسی آسان ساخته است. Anchor با داشتن پلتفرم رایگان در تلفن همراه و وب ، ابزارهای خلاقانه ای با کاربردی آسان ، میزبانی محتوای نامحدود رایگان و توزیع در تمام پلتفرم های اصلی پادکست فراهم می کند.

در زیر ، ما به 5 روش Anchor که تولید پادکست را آسانتر می کند می پردازیم . خواه یک پادکستر باتجربه هستید خواه تازه کار می توانید از این اپلیکیشن بهره ببرید .

ابزاری برای سهولت پادکستینگ

ضبط از هر کجا

اپیزود هایتان را با استفاده از اپلیکیشن Anchor برای iPhone ، Android یا iPad ضبط کنید. یا لپ تاپ خود را باز کرده و از وب سایت دسک تاپ استفاده نمایید. برای ضبط هیچ تجهیزات اضافی لازم نخواهید داشت ، اما اگر می خواهید صدای خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید ، این پلتفرم به راحتی با میکروفون های USB سازگار است. (مانندNT-USB Mini  )

صدا را مستقیماً از طریق برنامه ویرایش کنید یا از نرم افزار ویرایش مورد نظر خود استفاده کنید. شما می توانید کنترل صدای خود را به طور کامل به دست بگیرید و صدایی عالی برای پادکست خود ارائه دهید.

ضبط با هر کس ، حتی از راه دور

ضبط با هر کس ، حتی از راه دور

ضبط با دوستان ویژگی ای است که از ضبط از راه دور با حداکثر 5 نفر به طور همزمان پشتیبانی می کند. با دوستان خود در هر جای دنیا صحبت کنید و مکالمه خود را در همان لحظه ضبط کنید . میهمانان حتی برای پیوستن به مکالمه نیاز به اپلیکیشن یا حساب کاربری ندارند.

Anchor از آپلودهای .MP4 و .MOV پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی مکالمه های مجازی خود را به صوتی آماده برای پادکست تبدیل کنید.

انتشار پادکست تان در همه جا

Anchor پادکست شما را در هر جایی که مردم گوش می دهند پخش می کند، بنابراین می توانید زمان کمتری را در جستجوی تدارکات فنی و زمان بیشتری برای تمرکز بر روی برنامه ی خود صرف کنید. با تنها یک کلیک ، می توانید پادکست خود را در Spotify ، Apple Podcasts ، Google Podcasts و موارد دیگر  با حفظ مالکیت 100٪ از محتوای خود نشر دهید.

انتشار پادکستتان در همه جا

با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

  • کلمه مربوط به پادکست خود را از طریق متن ، ایمیل ، اسنپ چت ، توییتر و موارد دیگر پخش کنید.
  • با تبدیل کلیپ های صوتی 1 دقیقه ای خود به فیلم های متحرک آماده برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، پادکست خود را به بازار عرضه کنید و شنوندگانی جدید پیدا کنید .
  • مهم نیست که شنوندگان شما کجا هستند ، حتی اگر اپلیکیشن را نداشته باشند ، می توانند پیام های صوتی برای شما ارسال کنند که آن ها را می توانید مستقیماً به اپیزود بعدی خود اضافه کنید.
  • به طور خودکار یک صفحه ی زیبا برای پادکست خود ایجاد کنید که در آن شنوندگان می توانند اپیزودهای شما را گوش دهند ، شما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنند و با پادکستتان در ارتباط باشند.

برنامه ی خود را ارتقا دهید

  • در داشبورد خود ، شما می توانید تجزیه و تحلیل مفصلی پیدا کنید ، بنابراین می توانید به راحتی در مورد این که چه کسی پادکستتان را گوش می دهد و چگونگی عملکرد اپیزود هایتان اطلاعات کسب کنید.
  • با استفاده از نمودار اپیزود ها بر اساس داده های لحظه به لحظه از Spotify ، می توانید بفهمید که کدام اپیزودها افراد را بیشتر درگیر کرده است و کدام باعث ریزش شنوندگان شده است.
  • می توانید مکان جغرافیایی ، سن ، جنس و بستر پادکست مخاطبان خود را بشناسید و فرصت های رشد پادکستتان را شناسایی کنید.

 

برای شروع پادکست خود به صورت رایگان در Anchor ثبت نام کنید! برای دریافت اپلیکیشن به apps.apple.com مراجعه نمایید.

 

Call Now Button